c0pik & Basgrow ft. Ruskij przedstawiają Romantyka

Producenci hitu „Język ciała” znów łączą siły!

Muzycy współpracowali z Tymkiem nad płytą „Klubowe” i odebrali diamentowe płyty za singiel „Język Ciała”, a teraz rozpoczęli pracę nad autorskim projektem.„Romantyk” to pierwszy singiel z producenckiego projektu c0pik & Basgrow.
W nowym singlu usłyszycie Ruskija, czyli pierwszego gościa z nadchodzącego projektu. Dwujęzyczny raper wprowadza niezwykły klimat do utworu.

c0pik i Mike Basgrow ukazują świeże i nowatorskie spojrzenie na muzykę, tworząc hybrydę unikalnych i charakterystycznych gatunków w nowym wydaniu.

Pierwszy singiel „Romantyk” pojawił się w propozycjach do Gorącej 20-stki w Radio Eska i zbiera pozytywne komentarze na nowym kanale YouTube 🙂

Ale artyści nie zwalniając tempa zapowiadają następny singiel, w kompletnie innym i nieprzewidywalnym klimacie, do którego zaprosili Floral Bugsa, który po przejściu na swoje z wytwórni Słonia, bez skrupułów zaznacza swoje miejsce na scenie nowymi singlami oraz Razgonova – dwujęzycznego rapera żaglującego ksywkami jak i stylem, w przeszłości współpracującego z Fresh’n’Dope 🙂

Mike Basgrow to turntablista, producent oraz organizator eventów. Koncertując przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, na koncie ma również występy w Anglii, Chorwacji oraz Czechach. Zagrał m.in. na OpenerFestival czy Kraków Live Festival. Od dziecka związany ze wszystkimi elementami Hip-Hopu.

C0PIK to tak naprawdę Bartłomiej Copik, czyli producent muzyczny, muzyk, kompozytor, pianista i wykonawca w jednej osobie! Autor różnorodnej muzyki nowoczesnej specjalizujący się w gatunkach rap/hip-hop.
C0PIK jest artystą wszechstronnie uzdolnionym, o świeżym i nowatorskim podejściu, w jego kompozycjach zwracają uwagę mocne, a zarazem delikatne brzmienia, które usłyszeć można także w „Romantyku”!