Uczestnik Szansy na Sukces z nowym klipem „Burzy Krew”

Marcin Kołpak, wokalista który wiosną bardzo udanie zaprezentował się w Szansie na Sukces (odcinek z piosenkami zespołu VOX), świętuję premierę singla „Burzy Krew”, do którego powstał również teledysk.
To drugi singiel promujący autorską twórczość Marcina. Po niezwykle ciepło przyjętym przez słuchaczy „Azymucie” przyszedł czas na jeszcze bardziej przebojowy „Burzy Krew”. Mimo wspomnianej przebojowości, tekst utworu porusza trudne tematy. Jak tłumaczy sam wokalista, który jednocześnie jest w pełni autorem utworu: „Burzy Krew” to utwór o trudnej relacji. Opowiada o sytuacji patowej, w której dwoje kochających się ludzi na skutek wieloletniego tak zwanego zamiatania trudnych tematów pod dywan, nie ma już miejsca we wspólnej przestrzeni życiowej. Każde potknięcie, powoduje niewspółmierny ból.


Wraz z utworem premierę ma klip, który oczywiście nawiązuje do treści tekstu. Znów oddajemy głos Marcinowi: . Na planie widać parę zakochanych ludzi, starających się w ich mniemaniu być jak „najlepszym” partnerem. Mają piękne mieszkanie (załóżmy, że w sporym kredycie). On zabiega o awans, chce zapewnić godne warunki życiowe swojej rodzinie, a ona z kolei pracuje w wolnym zawodzie i uważa, że najważniejszy jest czas spędzony wspólnie. Jak dotąd nigdy szczerze nie porozmawiali o swoich potrzebach, światopoglądzie, o tym co dla nich jako jednostki jest najważniejsze. On konsekwentnie postępuje tak, jak według niego „idealny” partner postępować powinien, a ona robi dokładnie to samo.
Każdy z nas jest różny i to jest piękne. Dzięki temu możemy się wiele od siebie nawzajem nauczyć, ale jeżeli nie będziemy otwarci na tę inność, potrzeby swoje i drugiego człowieka, to tak naprawdę nigdy nie będziemy szczęśliwi.”


Teledysk jest już dostępny na kanale YT Artysty, już niedługo piosenka pojawi się też na wszystkich platformach streamingowych. Zarówno „Burzy Krew” jak i „Azymut”, to zapowiedź pełnego materiału Marcina Kołpaka, który jest w fazie pracy nad całością. Żeby być na bieżąco, mocno zachęcamy do podglądania profili wokalisty, choćby na Facebooku czy Instagramie .