Akustycznie i na żywo. Koncert Pawła Domagały

Paweł Domagała nie chce czekać na zniesienie obostrzeń, by spotkać się z fanami na koncercie. Muzyk zaprasza 20. czerwca na profesjonalny koncert akustyczny transmitowany ze studia nagraniowo-koncertowego „W Dobrym Tonie Studio”. Usłyszymy utwory z płyt „Opowiem Ci o mnie”, „1984” i najnowsze piosenki z albumu „Wracaj”, którego premiera odbędzie się w listopadzie 2020.


Przez najbliższe miesiące nie spotkamy się z na koncercie w klubie. Najlepszy koncert, na jaki możemy sobie dziś pozwolić to występ online. Na szczęście współczesna technika pozwala na stworzenie kameralnej atmosfery, charakterystycznej dla naszych występów – mówi Łukasz Borowiecki.


Postaramy się, żeby to była uczta dla słuchaczy. Wybraliśmy „W Dobrym Tonie Studio”, ponieważ zapewnia bardzo dobrą akustykę, umożliwia stworzenie scenografii i oprawy świetlnej – dodaje Paweł Domagała.

Do wyboru są trzy kategorie biletów:


Bilet standardowy pozwala na obejrzenie koncertu na jednym urządzeniu (35 zł).


Pakiet VIP daje dostęp do koncertu i relacji z backstage przed koncertem, umożliwia też zadawanie Pawłowi pytań w czasie trwania występu (55 zł).
Pakiet Super VIP, czyli pakiet VIP + telekonferencja z Pawłem po koncercie + płyta „1984” z autografem (95 zł).


Część dochodu z koncertu Paweł przekaże Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, opiekującej się dorosłymi niepełnosprawnymi intelektualnie.


Bilety na stronie: https://koncert.paweldomagala.pl/