Parov Stelar w 2016 roku w Polsce!

Parov Stelar Live

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Parov Stelar (Live)!  Marcusa Füredera zobaczyć będzie można 19 lutego na warszawskim Torwarze.Parov Stelar to projekt austriackiego producenta i muzyka Marcusa Füredera. Uwagę świata przyciągnął świetnym debiutanckim albumem „Rough Cuts” (2004). Jego muzyka jest doskonałym przykładem kontynuacji trip-hopu, dziś ewoluującego w stronę lounge i downtempo, pełnego ciepłych, stylowych elektronicznych brzmień. Muzyka Parova w znacznej mierze opiera się jednak na naturalnych brzmieniach m.in. trąbki, kontrabasu czy fortepianu. Jego nagrania znane są z takich kompilacji jak „Hotel Costes”, „Many Ray” czy „Stress Free”, a Polsce chociażby ze składanek z cyklu „Pinacolada”.

Tym razem Parov Stelar przyjedzie do Warszawy w ramach promocji najnowszej płyty – „The Demon Diaries”, która ukazała się wiosną 2015.


Bilety na koncert Parov Stelar (Live) trafią do sprzedaży w środę, 7 października. Dostępne będą na www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.plwww.eventim.pl, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 

Zapraszamy!