Christofer Luca: nowy klip i wyniki konkursu [wideo]

Znamy wyniki konkursu „Feat. Christofer Luca”. Producent wyłonił aż 3 zwycięzców. Zaprosił ich na swój debiutancki album „Stopy i werble”. W sieci dostępny jest już 4. klip zwiastujący to wydawnictwo. Sprawdźcie „Too late” z udziałem amerykańskiego rapera KJ Hinesa! Wbrew tytułowi na to nigdy nie jest za późno!

 

Mejson, Pi i Scarneck – oto zwycięzcy w konkursie „Feat. Christofer Luca”. Producent spod szyldu MaxFloRec postanowił przyznać dodatkowo 6 wyróżnień. Otrzymali je: Elber Tricoloress, Kierownik Splend, Jamajka, Yappe, Sitar oraz AeSPe.

 

Przypomnijmy, że zabawa polegała dograniu autorskich partii wokalnych do bitów Christofera. Instrumentale przez 3 tygodnie dostępne były na MaxFlo.pl. Największym talentom producent zagwarantował obecność na jednym albumie wśród takich sław, jak m.in.: Justice League, Bob One, Zeus czy KJ Hines. Ostatniego z nich, jedną z ikon amerykańskiego rapu, od kilku dni oglądać możemy w kolejnym klipie na MaxFloRecTV. „Too late” to już 3. anglojęzyczny (a 4. w sumie) singiel zapowiadający album „Stopy
i werble
”.

 

 

Powyższy klip to nie pierwszy obrazek Christofera z udziałem KJ Hinesa. W lipcu
na MaxFloRecTV trafiła słoneczna wizualizacja utworu „Pop off”. Tam również pojawił się raper z Teksasu. W obu przypadkach za realizację wideo odpowiada sam Christofer Luca. Swoją najnowszą produkcją opowiada o destrukcyjności otaczającego nas świata.

 

 

Stopy i werble” trafią na sklepowe półki już wkrótce. Wydawnictwo składać będzie się
z 2 płyt. Jedna zawierać będzie utwory tylko w języku polskim, druga – wyłącznie numery anglojęzyczne. Jeden krążek swoją obecnością uświetnią czołowi polscy, drugi – amerykańscy MC’s. Obok nich pojawią się wyłowieni przez producenta debiutanci: Mejson, Pi i Scarneck. Tej premiery nie możecie przegapić! Szczegóły niebawem na sklep.maxflo.pl.

 

Sprawdź wideo, w którym Christofer Luca ogłasza zwycięzców swojego konkursu i składa im gratulacje – kliknij tutaj: https://goo.gl/JbxBTH!

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)