LAO CHE zagra w Eterze!

lao

Zespół LAO CHE wystąpi 13 grudnia we wrocławskim klubie Eter z materiałem z ostatniej płyty pt. „Dzieciom”.

 

Lao Che to coś więcej niż tylko świetna i niepowtarzalna muzyka która łączy w sobie naleciałości rożnych gatunków muzycznych: rocka, elektroniki, funku czy hip hopu. To również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego, którego teksty znalazły się w podręcznikach do języka polskiego dla szkół średnich.

 

Lao Che jest jednym z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce. O ogromnym zainteresowaniu zespołem świadczą występy największych festiwalach muzycznych w kraju.

 

Zespól koncertował także w Niemczech, Czechach, na Litwie oraz w Anglii, Irlandii i Irlandii Północnej.

 

Lao Che ma na swoim koncie sześć wydanych albumów dwa dvd koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami. W marcu ukazała się nowa płyta Lao Che zatytułowana „Dzieciom”.

Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu – co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.

 

13.12.15 godz.19.00 klub ETER, ul.Kazimierza Wielkiego 19

wROCKfest.pl prezentuje:

LAO CHE „Dzieciom”

bilety: 45 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 50 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

miejsca siedzące ( balkon) – 65 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl