Ad.M.a ‚Bohema 91’ (feat. Wicher, Smooth Poet, Peus) – Ostatni teledysk promujący płytę ‚A. Wraca Późno’!

Zapraszam do obejrzenia teledysku pt. Bohema 91” jednej z najlepszych raperek w naszym kraju – Ad.M.y. Klip jest ostatnim akcentem promującym jej płytę pt. ‚A. Wraca Późno’, która miała swoją premierę 12 grudnia 2014 roku.
W ‚Bohemie 91’ udzielili się także: Wicher, Smooth Poet oraz Peus.

 

Za produkcję utworu odpowiada Łukasz K., natomiast klip został wyprodukowany przez grupę DC Creativity.

 

 

Wersja fizyczna: http://34udgs.pl/plyty/31-o.html

 

Ad.M.a – Raperka, wokalistka, autorka tekstów. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Ignacego Paderewskiego w Chełmie, klasa gitary. Chociaż nagrywa od 2007 roku, dopiero w 2012 postanowiła pokazać swoją twórczość szerszemu gronu słuchaczy. Jej solowy album „Szmaragdowa Szczerość”, wyprodukowali m.in. Jimmy Kiss, NoTime oraz Foux. Po dobrze przyjętym pierwszym EP udzieliła się ona w projekcie Zbyla LADIES RAP czy SJS 2 „Nowa Szkoła”. 12 grudnia 2014 roku nakładem ¾ UDGS ukazał się jej drugi album pt. „A. Wraca późno” doceniony przez środowisko hip-hopowe.
W 2015 roku Ad.M.a została wybrana przez opiniotwórczy portal muzyczny popkiller.pl na jednego z Młodych Wilków 2015 roku. Była drugą w historii kobietą biorącą udział w tej akcji. Obecnie pracuję nad swoją trzecią płytą, która ma ukazać się jesienią tego roku. Jak sama o sobie mówi chce pokazać kobietę z krwi i kości. Odchodząca w swoich utworach od standardów, wzbudzająca tym samym kontrowersje chce łamać stereotypy.

Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni 3/4 UDGS.

Ad.M.a na fb: https://www.facebook.com/AdMa.exorientelux
3/4 UDGS na fb: https://www.facebook.com/34udgs
Booking: tomek@34udgs.pl