PŁOMIEŃ 81: Będą kolejne interpretacje „Powiedz na osiedlu”

Avi x Louis Villain, Kacper HTA, Young Igi, Rau, Hemp Gru, Dixon 37, Frosti Rege / Berson, Małach / Rufuz – oni zmierzyli się z nagraniem swojej interpretacji „Powiedz na osiedlu”, ale to jeszcze nie koniec! Więcej artystów Pezet i Onar ogłoszą wkrótce.
Teraz przedstawiają zajawkę wideo ze studia.
 
Materiał wideo tutaj:Po kilkunastu latach Pezet i Onar powracają jako Płomień 81. Tylko w preorderze albumu „Szkoła 81” dostępna jest dodatkowa płyta, na której swoje interpretacje numeru „Powiedz na osiedlu” zaprezentuje przekrój całej sceny. Będą to zupełnie nowe utwory, inspirowane oryginalnym kawałkiem.
 
Na dodatkową płytę „Powiedz na osiedlu – Interpretacje” zaprosiliśmy ludzi z całej hip hopowej sceny. Przez osoby z historią, wieloma albumami na koncie, będące filarami tej sceny po raperów, którzy jak wychodził numer „Powiedz na osiedlu” często byli bardzo młodymi ludzmi, którzy absolutnie nie wiedzieli, że dzisiaj będą w tym miejscu i będziemy razem spędzać czas w studiu. Nie chcemy robić rzeczy oczywistych, robić numerów tylko z ludzmi, z którymi kiedyś nawijaliśmy. Rap się zmienił, my się zmieniliśmy, świat się cały czas zmienia, i tu nie chodzi czy to jest stara szkoła czy nowa, to jest właśnie „Szkoła 81” – mówi Onar.

„Powiedz na osiedlu – interpretacje” tylko w preorderze albumu „Szkoła 81” na www.plomien81.pl
 
Album „Szkoła 81”, którego premiera zaplanowana jest na 20 marca, promowały do tej pory dwa single:
 
„Maradona” 


„Popiół”