„Bez podziałów” – premiera nowej piosenki NOCTI

Po bardzo dobrze przyjętych „Muralach”, toruński zespół NOCTI udostępnia kolejny, czwarty już singiel „Bez podziałów”.

Najnowszy utwór NOCTI, „Bez Podziałów” to stylowa kontynuacja tego, co fani usłyszeli właśnie w „Muralach”, czyli panowie ciągle stawiają na rockową moc, nie zapominając o melodii – przez to „Bez podziałów” od razu i na długo zostaje w pamięci słuchacza, a przez to ma spore szanse na częste rotowanie w rockowych stacjach radiowych.

Jak mówią członkowie zespołu: „Utwór powstał spontanicznie i został zarejestrowany podczas nagrywania poprzedniego singla. Kontynuujemy drogę obraną przy „Muralach”, ale i tak z pewnością Was zaskoczymy.” Należy się z nimi zgodzić – spontaniczność sprawiła, że jest jeszcze więcej energii. Jednak piosenka jest w całości dopracowana i to również trzeba przyznać.


NOCTI mają już w dorobku cztery single, jednak ich celem na najbliższe miesiące jest wydanie pełnego albumu. I to się dzieje! Zespół właśnie rejestruje materiał pod czujnym i kreatywnym okiem producenta Bartka Mielczarka (m.in. Sorry Boys, Brodka). Na efekty tej pracy trzeba poczekać… ale całkiem niedługo. Wszelkie informacje dotyczące zespołu oraz najnowsze wieści znajdziecie na fanpage’u https://www.facebook.com/zespolnocti/. Tymczasem odsyłamy do „Bez podziałów”!