Diament ‚Gin & Tonic’ – Trzeci singiel z płyty ‚Introwersja’!

Diament 'Introwersja' - Front

Zapraszam do odsłuchania trzeciego singla pt. ‚Gin & Tonic’ z płyty Introwersja” młodego rapera z Bielska-Białej – Diamenta.

‚Gin & Tonic’ to niesamowicie energetyczny i imprezowy numer, godny następca kultowego ‚Drina za Drinem’. W utworze usłyszymy także innego utalentowanego rapera – Smooth Poet’a. Za produkcję singla odpowiada Jimmy Kiss, którego produkcje mogliśmy słyszeć na min. płytach TMK aka Piekielnego czy Rovera.

 

Zamów preorder: http://34udgs.pl/plyty/38-diament-introwersja.html

 

Diament – rocznik 93. Raper pochodząca z Bielska-Białej. Autor płyty pt. ‚Reguły Gry’ oraz współautor płyty pt. ‚Róża Wiatrów’, którą nagrał wraz z Wichrem w 2013 roku. Jego utwór pt. ‚Czarny i Biały’ znalazł się na projekcie Swag Jak Skurwysyn i okazał się jednym z najlepszych kawałków na mixtape.

Obecnie zakończył pracę nad drugim w swojej karierze krążkiem, którego premiera nastąpi w październiku tego roku. Jego rap cechuje charakterystyczna barwa głosu i niesamowita elastyczność – raper potrafi odnaleźć się na każdym bicie.

Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni 3/4 UDGS Label, która ma na swoim koncie takie płyty jak Primus Luporum’ TrooMa i ka-meala, ‚PRESEASON HIGHLIGHTS’ Kartk’ego czy ‚A. Wraca Późno’ Ad.M.y.

 

Diament na fb: https://www.facebook.com/DiamentBBA

3/4 UDGS na fb: https://www.facebook.com/34udgs

Booking: tomek@34udgs.pl