Slash – witajcie w piekle!

Slash_1-3

Slash nie tylko lubi się bać, ale uwielbia też straszyć. Weteran gitary pierwsze kroki w kinematografii ma już za sobą, (horror „Nothing Left To Fear”, który wyprodukowany został przez jego firmę producencką Slasher Films), a po zakończeniu tegorocznej trasy koncertowej, artysta skupi się na swoim nowym filmie „The Hell Within”. I właśnie na temat tego filmu oraz swojego filmowego debiutu Slash został przepytany przez aktora Cliftona Collinsa Jr. („Star Trek”, „Capote”, „Święci z Bostonu II”):

„Moje pierwsze doświadczenie filmowe było wystarczająco wstrząsające. Ale siedzę teraz tutaj i promuję kolejny film, musisz sobie myśleć, że jestem szalony” – opowiada gitarzysta – „Sam proces bardzo  mi się podobał, ale robienie tego filmu było bolesne, ponieważ wiele rzeczy poszło nie tak jak powinno, a o wielu sprawach, jako nowy koleś w tym biznesie, po prostu nie wiedziałem, moje podejście  nie było więc takie, jak powinno, właśnie z powodu tego, że pierwszy raz to robiłem. Czasami trzeba zamknąć buzię na kłódkę i poobserwować ludzi, a tego nigdy nie robię. Również kwestie finansowe opóźniały premierę filmu. Zarezerwowałem sobie czas przed trasą, aby móc zrobić całą produkcję, postprodukcję i wrócić do pracy, ale skończyło się to tym, że nałożyło się to z moją trasą (…). Ale tym razem, nie planuję już potem żadnej trasy i właśnie dlatego zrobimy to w styczniu – chociaż początkowo planowaliśmy start w sierpniu, ale we wrześniu zaczynam trasę i w razie czego w grudniu jestem już wolny”.

 

Film wyreżyseruje Dennison Ramalho (epizod w „ABCs of Death 2”), a  scenariusz napisał Jeff Buhler („Nocny pociąg z mięsem”), natomiast produkcją zajmie się Slash do spółki z Benito i Wolfgangiem Mueller z Barry Films.

 

A już 20 listopada Slash wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie, na jedynym koncercie w Polsce! Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

 

METAL MIND PRODUCTIONS zaprasza

SLASH

featuring Myles Kennedy

and The Conspirators
+ support

 

20.11.2015 – Łódź, Atlas Arena, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

 

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

 

Płyta stojąca: 220/ 240 zł

Płyta stojąca (golden circle): 350/ 370 zł

Siedzące kategoria 1: 280/300 zł

Siedzące kategoria 2: 240/260 zł

Siedzące kategoria 3: 200/ 220 zł

Bilety już w sprzedaży!

Bilety do nabycia na stronach:

www.shop.metalmind.com.plwww.ticketpro.plwww.eventim.plwww.ebilet.pl,www.ticketportal.plwww.biletin.pl, www.tikeria.pl

 

Slash to ikona sceny muzycznej i jeden z najwybitniejszych rockowych gitarzystów wszech czasów. Jego utwory, styl gry na gitarze i występy w takich zespołach jak Guns N’ Roses, Slash’s Snakepit, Velvet Revolver  a także solowa działalność inspirowały i dostarczały rozrywki milionom ludzi na całym świecie. Magazyn „Time” umieścił go na pozycji #2 na swojej liście 10 Najlepszych Gitarzystów Gitary Elektrycznej Wszech Czasów, a jego riff do utworu „Sweet Child o’Mine” uplasował się na pierwszej pozycji w kategorii 100 Najlepszych Riffów wg magazynu „Total Guitar”, natomiast Gibson dwie ze swoich gitar sygnował jego imieniem. W 2007 r. gwiazda Slasha została umieszczona tuż obok gwiazd Jimmy’ego Page’a i Jimi Hendrixa na Hollywood Walk of Fame. Z samym tylko Guns N’ Roses Slash sprzedał ponad 100 mln płyt na całym świecie. Artysta brał także udział w projektach takim muzyków jak np. Michael Jackson, Ray Charles czy Stevie Wonder.

 

W 2010 roku Slash zadebiutował  solowym albumem zatytułowanym „Slash”. Na tym krążku pojawiło się grono znakomitych gości, wśród których m.in. znaleźli się: Myles Kennedy z Alter Bridge, Chris Cornell, Fergie, Dave Grohl, Lemmy Kilmister, Duff McKagan, Ozzy Osbourne i Iggy Pop. Za produkcję albumu odpowiedzialny był  Eric Valentine, a jako część zespołu Slasha udział w sesji wzięli: basista Chris Chaney (Jane’s Addiction) oraz perkusista Josh Freese (A Perfect Circle, Nine Inch Nails). Płyta odniosła niesamowity sukces i wkrótce po premierze Slash wraz z Mylesem Kennedym wyruszył na światową trasę koncertową, a towarzyszyli im jeszcze: gitarzysta Bobby Schneck, basista Todd Kerns oraz perkusista Brent Fitz.

 

W 2012 roku ukazał się drugi album artysty,  „Apocalyptic Love”, który znalazł się na czwartej pozycji listy Billboardu i tym samym był najwyżej notowanym rockowym krążkiem w tym zestawieniu. W ramach promocji tego albumu artysta po raz pierwszy wystąpił w Polsce w wypełnionym do granic możliwości katowickim Spodku, (13 luty, 2013 r.). Z tego albumu pochodzą także takie przeboje tak „You’re A Lie” i „Standing In The Sun”. W kolejnym roku Slash zadebiutował w świecie filmu, artysta został koproducentem oraz współautorem ścieżki dźwiękowej horroru „Nothing Left To Fear”, który wyprodukowany został przez jego firmę producencką  Slasher Films.

 

We wrześniu zeszłego roku ukazał się najnowszy albumu Slasha – „World On Fire”, a w listopadzie artysta wraz z zespołem dał niezapomniane show w TAURON Arena Kraków. Płyta nagrana została w sprawdzonym w boju towarzystwie, Slasha tradycyjnie już wspomagali: Myles Kennedy, Todd Kerns i Brent Fitz. Nad produkcją albumu czuwał Michael „Elvis” Baskette (m.in. Alter Bridge, Incubus). Na albumie znalazło się 16 kompozycji, które udowodniają, że artysta znajduje się w swojej życiowej formie! Natomiast na żywo Slash promował ten krążek najpierw w Stanach na wspólnej trasie z Aerosmith, a jesienią zawitał do Europy. We wrześniu zeszłego roku wraz z zespołem nagrał „LIVE AT THE ROXY 9/25/14”, zapis tego niezwykłego koncertu wydany został na DVD, Blu – Rayu, 3 LP  oraz 2 CD.  Artysta zaangażował się także w produkcję kolejnego horroru, „The Hell Within”, a na wrzesień i październik tego roku ogłoszona właśnie została kolejna część trasy koncertowej Slasha, która obejmie Amerykę Północną,  a następnie artysta pojawi się na Starym Kontynencie i w ramach europejskiego tournée 20 listopada wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Zapraszamy!

Więcej informacji:

http://slashonline.com

https://twitter.com/#!/slash

https://www.facebook.com/Slash

http://www.youtube.com/slash

www.metalmind.com.pl

https://www.facebook.com/SlashArmyPoland 
https://twitter.com/SlashArmy_PL