TABU zagra jesienią w Starym Klasztorze!

Tabu band

TABU,  jeden z napopularniejszych zespołów polskiego reggae, wystąpi  9 października w Sali Gotyckiej Starym Klasztorze!

Tabu to śląski zespół stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie pół tysiąca koncertów, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 3 studyjne albumy.

 Zespół został również 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live.

Poprzedni  album Endorfina został wydany w 2012 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród słuchaczy. Zyskał również wiele przychylnych opinii wśród dziennikarzy muzycznych.

Na wrocławski koncercie gruopa promować będzie swój najnowszy, świeżo wydany album,

Muzyka Tabu to głównie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu również świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

Tabu gra wiele koncertów, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko.

Kapela jest współorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.

Jako support na wrocławskim koncercie wystąpi zespół SIELSKA.

9.10.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1
TABU
SIELSKA
bilety: 20 zł – 100 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – przedsprzedaż, 30 zł – w dniu koncertu
miejsca siedzące (balkon) – 35 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl