Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery, wydając nowy album z udziałem orkiestry symfonicznej.

Sir Rod Stewart świętuje 50-lecie solowej kariery, wydając nowy album „You’re In My Heart: Rod Stewart With The Royal Philharmonic Orchestra”.

„You’re In My Heart” to połączenie charakterystycznego głosu Roda Stewarta z popularnych piosenek z jego repertuaru z aranżacjami w wykonaniu The Royal Philharmonic.  W efekcie powstało ponadczasowe dzieło zachowujące siłę, ducha i pasję, które od zawsze towarzyszyły Artyście.

Posłuchaj albumu!

W trakcie swojej wspaniałej kariery Rod Stewart sprzedał 250 milionów płyt. Na koncie ma 9 albumów numer 1 oraz 26 singli w top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Ponadto może pochwalić się 17 albumami i 16 singlami w top 10 zestawień w USA.   Na wydawnictwo „You’re In My Heart”trafiła nowa wersja przeboju „It Takes Two” z udziałem Robbiego Williamsa oraz premierowy utwór „Stop Loving Her Today”. Zestaw dostępny jest na pojedynczym krążku CD oraz podwójnym CD z pełną, orkiestrową aranżacją. 7 lutego 2020 roku, w sam raz na walentynki, dzieło ukaże się na 180-gramowym, podwójnym winylu. W sprzedaży pojawi się również specjalna, różowa analogowa wersja.   Na wyprodukowany przez Trevora Horna album „You’re In My Heart”złożyły się przearanżowane wersje takich pogromców brytyjskiej listy przebojów jak „Sailing”, „I Don’t Want To Talk About It” czy „The First Cut Is The Deepest„, jak również „Maggie May” i „Reason To Believe” – piosenek, które w 1971 roku znalazły się na szczycie zestawień w UK i USA.   Poza wielkimi przebojami, na zestaw trafiły uwielbiane przez fanów piosenki „Young Turks”, „Forever Young”, „If We Fall In Love Tonight” czy nowa wersja „Handbags And Gladrags” z multiplatynowego akustycznego albumu „Unplugged…and Seated” oraz „Stay With Me” z repertuaru The Faces, które dotarło do top 10 listy przebojów w Wielkiej Brytanii w 1971 roku.
W dniu premiery albumu, na kanale YouTube Roda ukazał się teledysk do czwartej piosenki z płyty – „You’re In My Heart”. Poprzednie klipy promujące wydawnictwo – do utworów „Maggie May”, „I Don’t Want To Talk About It” i „Sailing” – zgromadziły ponad 8,5 miliona odsłon.