„MVP” – nowy, mocny singiel Roxie !

Roxie prezentuje nowy singiel „MVP”.Co kryje się za tajemniczym tytułem? „MVP” to skrót od „Most Valuable Player” – „najbardziej wartościowy gracz”. Roxie w swoim najnowszym singlu przypomina, jak ważna jest pewność siebie oraz że każdy powinien myśleć o sobie w kategorii MVP.

Utwór dostępny w serwisach muzycznych: https://roxie.lnk.to/mvp

Moc słychać nie tylko w tekście, ale i w warstwie muzycznej: kawałek jest energiczny, nowoczesny i z miejsca wpada w ucho. Autorami utworu są Steve Manovski (Sigala, Jason Derulo, Cheat Codes, Sofia Reyes) oraz Jenson Vaughan (Madonna, Britney Spears, Kygo, Ellie Goulding, OMI, Becky Hill).

Do singla powstał dynamiczny teledysk, który znakomicie oddaje klimat utworu. Obok tej muzycznej nowości po prostu nie można przejść obojętnie! Zapraszamy do oglądania: https://www.youtube.com/watch?v=9O3IftxHwOU.

ROKSANA WĘGIEL

Limitowana Edycja Specjalna

(premiera albumu: 15.11.2019)

Reedycja dostępna tutaj: https://www.empik.com/roksana-wegiel-limitowana-edycja-specjalna-wegiel-roksana,p1235324303,muzyka-p

W dniu premiery singla do salonów Empik trafiła reedycja debiutanckiego albumu Roksany Węgiel, który ma już status złotej płyty.

Nowe wydanie – w opakowaniu typu clamshell – zawiera prezent w postaci bransoletki, podstawową tracklistę (w tym takie hity jak „Anyone I Want To Be”, „Dobrze jest, jak jest”, „Lay Low”, „Żyj” czy „Obiecuję”) oraz cztery premierowe kawałki: „MVP”, „Half Of My Heart”, „True” oraz „Cisza”.

Dotychczasowa liczba streamów katalogu Roxie przekroczyła 120 mln.