Dua Lipa „Don’t Start Now” – nowy singiel już dostępny!

Dua Lipa weszła dziś w nową eręwydając singiel „Don’t Start Now”! Utwór przepełniony jest pozytywną energią, która zachęci do tańca niejednego zwolennika podpierania ścian.

Co mówi o singlu sama artystka? 
Zdecydowałam wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć kolejny.Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem! Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć. Wyboru piosenki dokonałam z genialną ekipą, z którą tworzyłam „New Rules”, co jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobra decyzja”.

Teledysk do utworu „Don’t Start Now” ukaże się dziś o 14.00! Wyreżyserował go Nabil, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak Kanye West, The Weeknd, James Blake i Bon Iver.

Posłuchaj singla „Don’t Start Now”!

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleń na YouTube. Zdobyła też 3 Brit Awards i 2 Grammy.
 

Witamy w nowej erze!