Adam Lambert: Spędziłem w Polsce fantastyczne chwile. Zobacz reportaż z wizyty artysty w Polsce

AL_TheOriginalHigh_S

„Poland, thank you for a wonderful time. I had a blast!” – napisał Adam Lambert na swoim profilu na Fecbooku. Amerykański artysta skomentował w ten sposób zamieszczony krótki z reportaż ze swojej sierpniowej wizyty w Polsce.

 

Adam przyleciał do Polski na kilka dni pod koniec sierpnia 2015 roku. Jego wizyta poświęcona była w dużej mierze promocji trzeciej solowej płyty, „The Original High”, która cieszy się u nas wielkim powodzeniem. Zwłaszcza singlowa piosenka „Ghost Town”. Singel pokrył się u nas platyną, zaś teledysk do piosenki, w reżyserii Hype’a Williamsa (m.in. Kanye West, Will Smith, Busta Rhymes), jest najczęściej odtwarzany na świecie właśnie w Polsce!

 

Poza promocją albumu „The Original High” Adam Lambert uświetnił w Polsce galę rozdania ESKA Music Awards, która odbyła się w Hali Widowiskowej w Szczecinie. Wykonał tam przebój „Ghost Town”, drugi singiel ze swojej najnowszej płyty – „Another Lonely Night” oraz odebrał nagrodę dla „Najlepszego zagranicznego artysty 2015”.

 

Adam Lambert podczas swojej wizyty w Polsce nie próżnował. Można się o tym przekonać w reportażu, który artysta zamieścił na swoim Facebooku. Filmik do obejrzenia pod tym linkiem:https://www.facebook.com/AdamLambert/videos/10153229770953651/.

 

Przypomnijmy, że płyta „The Original High” ukazała się w Polsce 15 czerwca 2015 roku nakładem Warner Music Poland. Piosenki Adam nagrywał w Sztokholmie i Los Angeles. Produkcją zajęli się Max Martin i Shellback (Karl Johan Schuster). Panowie mają na koncie współpracę z Katy Perry, Maroon 5, Britney Spears, czy Kelly Clarkson. Lambert zaprosił do nagrań gości. W piosence „Rumors” słychać Szwedkę Tovę Lo. Zaś w „Lucy” pojawia się Brian May z Queen.

 

Zawartość płyty „The Original High”:

1. Ghost Town

2. The Original High

3. Another Lonely Night

4. Underground

5. There I Said It

6. Rumors (Featuring Tove Lo)

7. Evil In The Night

8. Lucy (Featuring Brian May)

9. Things I Didn’t Say

10. The Light

11. Heavy Fire

12. After Hours (tylko na edycji deluxe)

13. Shame (tylko na edycji deluxe)

14. These Boys (tylko na edycji deluxe)