Dawid Kwiatkowski w odświeżonej wersji „Grad” i „Mięso” w nowych aranżacjach

31 maja tego roku światło dzienne ujrzał album Dawida Kwiatkowskiego „13 grzechów niczyich”, album spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów i dotarł do drugiego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Premierze krążka towarzyszyła trasa POP UP TOUR, w ramach której artysta odwiedził Warszawę, Kraków, Gdynię, Wrocław i Białystok. Ponadto na każdym etapie promocji nowego materiału Dawid postanowił zaskakiwać swoich słuchaczy. Tak jest i teraz gdy jednego dnia ukazały się dwie piosenki z „13 grzechów niczyich”, które zyskały nowe aranżacje.

„Mięso” zostało zarejestrowane na nowo w ramach live sesji, dzięki czemu zyskało mocny koncertowy charakter z rockowym pazurem. Dawidowi Kwiatkowskiego w trakcie tego nagrania towarzyszył Jego stały skład koncertowy. Efekty można usłyszeć w serwisach cyfrowych oraz zobaczyć na youtube Dawida.

„Grad” zremixował duet producencki Audiosoulz, autorzy hitu „Dancefloor” podbijającego stacje radiowe w Polsce i Rosji, dodatkowo utwór ten pojawił się także w TOP100 globalnego Shazzam. „Grad” w nowej odsłonie posłuchać można już w serwisach cyfrowych, a video ilustrujące go obejrzeć będzie można od godziny 19:00 na oficjalnym kanale Dawida na youtube. Już teraz można zapisać się do udziału w YouTube Premiere.

Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.

„13 grzechów niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida.  Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?
Zamów lub odsłuchaj album
„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.