Estiva i jego muzyczne metamorfozy Estiva – Metamorphoses

Jego inspiracją do tworzenia własnej muzyki były kultowe już kompilacje Tiësto z serii „In Search Of Sunrise”. Dwa pierwsze albumy „Perfect Ten” oraz wydany w ubiegłym roku „Spectacle” zebrały wysokie recenzje, a sam artysta został okrzyknięty jednym z największych talentów współczesnej sceny klubowej. Teraz Estiva powraca z materiałem „Metamorphoses”, którym prezentuje swój nowy, bardziej mroczny styl.

Pod pseudonimem Estiva ukrywa się holenderski DJ i producent muzyczny Steven Baan. Gdy w 2006 roku wkroczył na scenę muzyki elektronicznej, niemal od razu otrzymał duże wsparcie od słynnych gwiazd jak Tiësto, Armin Van Buuren czy Above & Beyond. Jego kreatywne mieszanki rytmicznych dźwięków i progresywnych melodii szybko zyskały uznanie także wśród wielbicieli klubowych brzmień, a ilość fanów twórczości Stevena zaczęła rosnąć w niesamowitym tempie.

Wydawnictwo noszące tytuł „Metamorphoses” to zestaw 13 fascynujących, instrumentalnych kompozycji, składających się na trzeci studyjny album Estivy. Wyborna muzyczna podróż, pełna zaskakujących zwrotów i pobudzającego wyobraźnię klimatu. Znajdziemy tu znane z występów artysty single „Icarus”, „Carousel”, „Sirin”, „Perpetual” i „Katana” oraz nowe, nigdzie wcześniej niepublikowane produkcje.

Materiał, który wciąga od pierwszych sekund i pochłania słuchacza w całości, aż do ostatniego wydobywającego się z głośników dźwięku. Steven prezentuje swoje ogromne możliwości i udowadnia, że jest jedną z najbardziej innowacyjnych postaci na scenie.

Tracklista:

01. Sirin

02. Perpetual

03. Icarus

04. Metamorphoses

05. Eclipse

06. Katana

07. Sequence

08. Trip

09. Carousel

10. Two Tigers

11. Morpho

12. Kosmos

13. Soma (Outro)

PREMIERA: 25.10.2019, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.