Julia Marcell prezentuje teledysk zapowiadający nowy album!

Najnowszy projekt Julii Marcell „Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie.

Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem muzycznym Michaelem Havesem.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

„Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę „Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio, który można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/evQdAwN-Ul8

W lutym rusza trasa koncertowa promująca nowy album:

23.02 Gdańsk, Stary Maneż

28.02 Białystok, Zmiana Klimatu

29.02 Warszawa, Stodoła

01.03 Kraków, Klub Studio

07.03 Lublin, Klub 30

08.03 Katowice Rialto

12.03 Łódź, Wytwórnia

13.03 Poznań, Tama

15.03 Szczecin, Stara Rzeźnia

22.03 Kielce, Czerwony Fortepian

29.03 Wrocław, Sala Koncertowa / Radio RAM

Album „Skull Echo” ukaże się 24 stycznia 2020 roku.