Klip do viralowej sensacji „STUPID” Ashnikko już dostępny!

Piosenka „StupidAshnikko ma już 10 milionów streamów! Trafiła także na 1. miejsceSpotify ViralChart w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie a w Polsce uplasowała się na pozycji 3

Posłuchaj „STUPID” Ashnikoo


Dziś artystka zaprezentowała klip do przeboju, w którym wspomogła ją Yung Baby Tate. W teledysku dziewczyny rozprawiają się z „głupimi chłopakami”. Klip w przeciągu niespełna 24 godzin od premiery obejrzano prawie milion razy!

STUPID” popularność zawdzięcza aplikacji TikTok, gdzie odnotował 2 miliony odtworzeń. Utwór pochodzi z ostatniej EP-ki Ashnikko Hi, It’s Me„, na której gościnnie pojawia się pochodząca z Atlanty wokalistka, raperka i producentka Yung Baby Tate.

Album wypełniają zbuntowane alternatywne popowe kawałki. Każdy utwór ma za zadanie wspierać niezależne kobiety i pokazywać pozerom gdzie jest ich miejsce.

Ashnikko wcześniej opublikowała teledysk do tytułowego nagrania „Hi, It’s Me„, za który otrzymała UK Music Video Awards w kategorii Najlepszy nowy artysta. Obecnie koncertuje po USA u boku Danny’ego Browna.