Paulo Londra i A Boogie Wit da Hoodie łączą siły we wspólnym utworze Party!

Paulo Londra, jeden z najchętniej słuchanych twórców muzyki latynoskiej, połączył siły z A Boogie Wit Da Hoodie, realizując singel „Party„. W napisaniu piosenki pomógł artystom stały producent Paula, Ovy On The Drums. Do utworu powstał teledysk, który w Nowym Jorku nakręcił Daniel Duran (Daddy Yankee, Becky G) z 2 Wolves Films

Posłuchaj Paulo Londra i A Boogie Wit da Hoodie – „Party”

„Współpraca z A Boogie Wit Da Hoodie szalenie mnie ucieszyła” – przyznał Paulo Londra. „Dodał do piosenki swój unikatowy styl i fantastyczny flow”.

Oszalałem z radości, gdy Paulo Londra do mnie zadzwonił” – zapewnia A Boogie Wit Da Hoodie. „Niedawno stałem się jego wielkim fanem i cieszę się, że mogłem wziąć udział w tej piosence”.

Paulo Londra

Londra
przygodę ze sceną zaczął od freestyl’owych bitew w Corrientes, w Argentynie, a dziś za sprawą wyjątkowych tekstów i unikatowego brzmienia jest czołowym przedstawicielem trapu i urban. Napisał wszystkie 18 piosenek, które znalazły się na jego debiutanckim albumie „Homerun” z maja 2019 roku. W niespełna miesiąc, łączna liczba streamów płyty przekroczyła miliard. Krążek, którego producentem wykonawczym był Ovy On The Drums, zawiera przebój „Adan y Eva” (10. miejsce na liście Global Chart na Spotify i numer 1 na listach przebojów w 10 krajach) oraz kooperacje z takimi supergwiazdami jak De La Ghetto, Justin Quiles czy Lenny Tavarez. Billboard nazwał Londrę wschodzącą latynoską gwiazdą, doceniając wyjątkowe brzmienie i barwę głosu Paulo.

21-letni artysta ma łącznie ponad miliard odsłon na oficjalnym kanale na YouTube i występował na największych scenach na świecie, w tym na Lollapaloozie w Chile i Argentynie. Obecnie odbywa trasę po Ameryce Łacińskiej i Hiszpanii. Niedawno można go było usłyszeć w piosence „Nothing On YouEda Sheerana z jego bestsellerowej płyty „No.6 Collaborations Project„.

A Boogie Wit Da Hoodie

Wychowany na Bronksie Artist Dubose lepiej znany jest jako A Boogie Wit Da Hoodie. Na rapowej scenie zaistniał za sprawą przełomowego singla „Still Think About You„, który promował jego debiutancki mixtape „Artist” z 2016 roku. W zestawie znalazł się również numer „My Shit„, który w USA pokrył się platyną i trafił do zestawienia Najlepszych piosenek 2016 roku (The Best Songs of 2016) serwisu Apple Music. A Boogie szybko dowiódł, że jest jedną z najważniejszych postaci na współczesnej hiphopowej scenie, gdy magazyn „XXL” nazwał go jednym z najgorętszych nowych hiphopowych artystów i zamieścił go w zestawieniu 2017 Freshman Class. Młody gwiazdor wydał też pokryty potrójną platyną przebój „Drowningfeat. Kodak Black, a także platynowe single „Jungle” i „Timeless„. Jesienią 2017 roku A Boogie wydał wyczekiwany, obecnie pokryty złotem debiutancki album „The Bigger Artist„, który szybko dostał się do top 5 notowania Billboard Top 200. Łatwo zrozumieć, czemu „New York Times” nazwał go najbardziej obiecującym młodym raperem z Nowego Jorku. Pod koniec 2018 roku A Boogie zdobył nominację do nagrody BET w kategorii Najlepszy nowy artysta, a także wydał drugą, również pokrytą złotem, płytę „Hoodie SZN„. Album zadebiutowała na 2. miejscu notowania Billboard top 200, a następnie spędził trzy tygodnie na szczycie zestawienia i 14 tygodni w top 10. Wydawnictwo zapewniło raperowi 83 miliony streamów w pierwszym tygodniu, gdy płyta dotarła na 1. miejsce. Po premierze A Boogie wyruszył w trasę „A Boogie Vs. Artist”, w ramach której wyprzedał 26 z 30 koncertów.