Lizzo pobiła rekord Cardi B! Truth Hurts czwarty tydzień z rzędu na szczycie Billboardu!

Truth Hurts” – jeden z największych hitów Lizzo czwarty tydzień z rzędu znajduje się na pierwszym miejscu najpopularniejszych utworów w Stanach Zjednoczonych! Jednocześnie artystka jest pierwszą raperką w historii, której solowy utwór znalazł się na szczycie Billboardu przez cztery kolejne tygodnie. 

Posłuchaj Lizzo „Truth Hurts”

Co więcej, „Truth Hurts” jest obecnie najczęściej odtwarzaną piosenką w amerykańskich rozgłośniach radiowych!

Singiel, który w USA dwukrotnie pokrył się platyną, znalazł się na edycji deluxe debiutanckiej płyty Lizzo Cuz I Love You„. Album zadebiutował na 6. miejscu Billboard Top 200 i spędził 11 tygodni z rzędu w top 10 zestawienia.

Lizzo zaprezentowała swój hit „Truth Hurts” w wielu telewizyjnych programach, a ostatnio również na gali Video Music Awards, gdzie wykonała ponadto „Good As Hell„. Artystka dała też niezapomniany występ z „Truth Hurts” podczas tegorocznych BET Awards.

Lizzo – Truth Hurts  – zobacz teledysk
Dodatkowo swoją premierę miała dzisiaj nowa wersja „Truth Hurts” z gościnnym udziałem k-popowej sensacji – grupy AB6IX! Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Swój debiutancki album „Cuz I Love You” promowała w wielu telewizyjnych programach, w tym „Ellen DeGeneres Show„, „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” czy „Jimmy Kimmel Live!„.

Lizzo była także obecna w innych mediach, takich jak magazyn „The New York Times„, „GQ„,  „Billboard„, „TIME„, „Entertainment Weekly” czy „Playboy„. Ponadto trafiła na okładki: „V Magazine„, „Allure„, „Essence” czy „Wysokich Obcasów„.