Nowy klip od Shinedown do utworu ATTENTION ATTENTION!

Prezentują nowy klip do utworu ATTENTION ATTENTION!

Mająca na koncie platynowe i multiplatynowe płyty rockowa formacja Shinedown zaprezentowała teledysk do nowego singla „ATTENTION ATTENTION„. Za kamera stanął BillYukich (Beyoncé, Marilyn Manson, Wiz Khalifa). Klip stanowi kolejną odsłonę wizualizacji towarzyszących opowieści z albumu „ATTENTION ATTENTION„. 

Z kolejnym rozdziałem „Attention Attention” wkraczamy do świata z zupełnie innym strumieniem świadomości niż cztery poprzednie rozdziały” – wyjaśnia frontman, BrentSmith. „Ten rozdział, który nazwaliśmy „The Alarm”, stawia pytanie … czy rzeczywistość jest prawdziwa?”.

Niedawno kapela Shinedown ruszyła w światową trasę, podczas której towarzyszą jej Papa Roach, Asking Alexandria i Savage After Midnight. Pod koniec roku Amerykanie wyruszą do Europy, gdzie zagrają u boku AlterBridge (razem z Sevendust i The Raven Age na wybranych koncertach). W ramach trasy zespół zawita również do Warszawy, gdzie zagra koncert 23 listopada w Hali Bemowo.

Posłuchaj albumu ATTENTION ATTENTION

Nowy singiel „ATTENTION ATTENTION” jest następcą wybuchowego, rockowego hitu „Monster„, który zgromadził ponad 32 miliony streamów i zapewnił Shinedown 14. numer 1 w zestawieniu Mainstream Rock Songs Chart Billboardu. Piosenka znajduje się również w top 10 Rock Airplay. Nie zapominajmy też o crossoverowym hymnie „Get Up„, który ma już blisko 48 milionów streamów. Utwór, który opowiada o walce z depresją, z którą zmagał się basista Shinedown Eric Bass, szybko stał się promykiem nadziei dla słuchaczy na całym świecie. Pełne empatii nagranie poruszyło zarówno tych zmagających się z chorobą, jak również ich bliskich starających się wspierać ich w potrzebie.

Shinedown to bijąca rekordy, multitplatynowa rockowa grupa, którą tworzą Brent Smith (śpiew), Zach Myers (gitara), Eric Bass (bas, produkcja) i Barry Kerch (perkusja). Zespół ma na koncie 10 milionów sprzedanych płyt i tyle samo singli. 13 singli grupy pokryło się platyną i złotem, ponadto 4 albumy zdobyły platynowy i złoty status, a 15 piosenek znalazło się na szczycie listy przebojów Active Rock. Łącznie nagrania Shinedown zgromadziły 1,5 miliarda streamów. Każdy z kolejnych 25 singli dotarł do top 5 notowania the Mainstream Rock Songs, co jest drugim najlepszym wynikiem w historii zestawienia. Passa sukcesów Shinedown trwa za sprawą najnowszego albumu „ATTENTION ATTENTION„, który porusza ważkie kwestie dotyczących kondycji ludzkiej, w tym takie tematy jak zdrowie psychiczne, pokonywanie trudności czy nie obawianie się porażki. Płyta została bardzo dobrze oceniona przez dziennikarzy takich tytułów i programów jak „Live with Kelly & Ryan”, „Huffington Post”, „Forbes”, „Salon”, „Billboard”, „Consequence of Sound”, „Buzzfeed”, „Grammy.com”, „Parade”, „Popdust” i wielu innych. Album jednocześnie znalazł się na 1. miejscu trzech list Billboardu – Alternative, Top Rock oraz Hard Rock Albums, a także dotarł do top 5 zestawienia Billboard 200.