Premiera klipu do piosenki „Od dziecka”, którą Novika zaśpiewała w towarzystwie córki Niny. Utwór wyprodukował Agim Dżeljilji.

Dziś premiera klipu do piosenki
„Od dziecka”
,którą Novika zaśpiewała w towarzystwie córki Niny.

Utwór wyprodukował Agim Dżeljilji.
 
Od dziecka” to kolejny singiel z wydanego w styczniu albumu “Bez Cukru”.

Piosenka powstała we współpracy z rozchwytywanym producentem
i dj’em – Agimem Dżeljilji, który towarzyszy Novice również podczas koncertów.

W „Od Dziecka” słyszymy córkę Kasi, Ninę, która zaśpiewała też na poprzedniej płycie „Heart Times”, wówczas jako mała dziewczynka, teraz nastolatka.


W zwrotkach Novika nostalgicznie powraca do dzieciństwa, czasu beztroski oraz pełnego emocji okresu nastoletniego. W refrenach odnosi się z kolei do pełnej pozorów i fałszu teraźniejszości. Stąd też pomysł na teledysk.

W obrazie autorstwa Glitch Pictures młoda dziewczyna grająca nieco zagubioną dziewczynkę nie może pozbyć się maski. Wszyscy, których spotyka na swojej drodze noszą maski; odwiedza miejsca związane z dzieciństwem, czasem odbiera przebijające się przez maski emocje.

Bez cukru” to czwarty autorski album Noviki.


Artystka prezentuje na nim nowe, dojrzałe oblicze jednocześnie zadowalając fanów wcześniejszych, anglojęzycznych albumów oraz licznych kolaboracji. Nie brak na płycie również ukłonów w stronę uczestników imprez z udziałem dj’sko-wokalnego duetu Novika & Mr. Lex.
Jesienią Novika ma w planach koncerty z zespołem. Wcześniej zagrali m.in, na Spring Break, Co Jest Grane 24 Festival, Local Warming w Olsztynie.

Najbliższe plany koncertowe: 
9.11 Krakow
14.11 Poznań, 
7.12 Częstochowa
Szczegóły na FB Noviki

Posłuchaj albumu