Nowy album „The Nothing” już dostępny!

13.09 swoją premierę ma najnowszy album Korn The Nothing„, który magazyn Billboard okrzyknął jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Wydawnictwo promowały utwory “Can You Hear Me”, „Cold” oraz “You’ll Never Find Me” do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez Andzej Gavriss. Nowy album to następca wydanego w 2016 roku krążka „The Serenity Of Suffering„, który zadebiutował na pierwszym miejscu Billboard Top Rock Albums” i “Hard Rock Albums„.

Posłuchaj „THE NOTHING”

Wokalista zespołu, Jonathan Davis tak mówi o nowym albumie:

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając  nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING”.

W zeszłym tygodniu Korn ogłosili nowy projekt – podcast „The Nothing„, którego współtwórcami są Adam Mason Simon Boyes. Oficjalny visualizer do utworu „Can You Hear Me” jest jednocześnie jego trailerem i można go zobaczyć na kanale zespołu w serwisie YouTube. Podcast opowiada historię dziennikarza Matta Singera, który wyrusza do małego miasteczka Wellden w Kansas, gdzie bada sprawę tajemniczego zaginięcia nastoletniej dziewczyny,


W swojej dotychczasowe karierze zespół sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie, zdobył dwie nagrody Grammy i ustalił wiele rekordów, które prawdopodobnie już nigdy nie zostaną pobite.

W swojej dotychczasowe karierze zespół sprzedał ponad 40 milionów albumów na całym świecie, zdobył dwie nagrody Grammy i ustalił wiele rekordów, które prawdopodobnie już nigdy nie zostaną pobite.
 
Tracklista

1. The End Begins 
2. Cold
3. You’ll Never Find Me
4. The Darkness is Revealing
5. Idiosyncrasy
6. The Seduction Of Indulgence 
7. Finally Free
8. Can You Hear Me
9. The Ringmaster
10. Gravity Of Discomfort
11. H@rd3r
12. This Loss
13. Surrender To Failure