PREZENTUJE NOWY UTWÓR „MOTHER”!

Wielokrotnie nominowany do Grammy, wyróżniany multiplatynowymi płytami wokalista, autor piosenek i producent – Charlie Puth – zaprezentował drugi w tym roku singel zatytułowany „Mother„. Nagraniu towarzyszy klip, który nakręcił Dawit N.M.Puth sam napisał piosenkę i wyprodukował ją z pomocą Andrew Watta, Louisa Bella i Ryana Teddera. Numer jest następcą opublikowanego w ubiegłym miesiącu utworu „I Warned Myself„, który zdobył już 19 milionów streamów, a teledysk do niego 14 milionów odsłon.

Mother” i „I Warned Myself” to pierwsze wydawnictwo Charliego Putha od czasu nominowanego do Grammy, drugiego albumu „Voicenotes„. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu notowania Billboard 200 i w USA pokryła się złotem zaledwie cztery dni po premierze. Utwory z płyty zostały odtworzone w serwisach streamingowych 3,2 miliarda razy, a najpopularniejsze z nich to: mający status poczwórnejplatyny w USA superprzebój „Attention„, platynowyHow Long” oraz pokryte złotem single „The Way I Am” i „Done For Me„. Album promowany był podczas wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej i Azji.

Posłuchaj „Mother”

Kariera Putha eksplodowała w 2015 roku, kiedy wokalista, a także autor piosenek i producent, pojawił się gościnnie w nagraniu Wiza Khalify See You Again” (trzy nominacje do Grammy, nominacja do Złotego Globu). Piosenka z filmu „Szybcy i wściekli 7” okazała się jednym z największych przebojów dekady 12 tygodni spędziła na szczycie Billboard Hot 100, otrzymała w Stanach Zjednoczonych diamentowy status oraz ustanowiła rekord wśród najlepiej sprzedających się singli 2015 roku. Niedługo później Charlie Puth wydał swój debiutancki – jak się wkrótce okazało – platynowy album „Nine Track Mind„. W zestawie znalazły się multiplatynowe utwory „We Don’t Talk Anymore„, „One Call Away” i „Marvin Gaye„.

Kiedy stało się jasne, że Puth jest jednym z najbardziej pożądanych współpracowników, chętnie dzielił się swym talentem z takimi gwiazdami jak Katy Perry („Small Talk„), 5 Seconds of Summer („Easier„), Maroon 5 („Lips On You„) i Michael Bublé („Love You Anymore„).