Cisza – nowy singiel Bronki

10 września na platformach streamingowych m.in Spotify, Tidal, Deezer, YouTube odbyła się premiera kolejnego singla „Cisza” wykonania Dominiki Szcześniak, znanej już szerokiej publiczności pod pseudonimem Bronka.

Bronka Szcześniak to młoda, utalentowana wokalistka, która swoją karierę muzyczną zaczęła już w wieku 14 lat, wydając singiel „Nie jesteś sam”, emitowany w polskich rozgłośniach radiowych.
Następnie założyła zespół „Soul Eyes”, z którym zdobyła wiele wyróżnień. Jest autorka tekstów oraz aranżacji. W wolnych chwilach tworzy muzykę do spektakli teatralnych. Aktualnie jest songwriterką w Delphy Records oraz gitarzystką w prestiżowym kwartecie damskim wykonującym akustyczne aranżacje. Znana jest również z pierwszej edycji programu “All together now” emitowanego w telewizji Polsat.

Jej nowy singiel „Cisza”, który właśnie miał premierę “ mówi o pustce, która oddziela dwie osoby zastanawiające się czy warto trwać w relacji? czy to nadal ma sens?

“Praca nad utworem i teledyskiem była dla mnie czasem radosnym ale także czasem wielu wyrzeczeń dlatego tak bardzo chcę podzielić się z Wami końcowym efektem.” – mówi wokalistka.

Najświeższe info na temat Bronki możecie śledzić na jej FB (https://www.facebook.com/BronkaOfficial), gdzie dowiecie się na bieżąco o koncertach i nowych projektach. Zachęcamy do śledzenia.

Zapraszamy do odsłuchiwania utworu na platformach streamingowych: (https://ffm.to/gv7yxm4)