Vixen prezentuje taneczny singiel „OhMyGod”

okladka plyty, projekt – Kamil Bartosz

Od 10.09 na MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych dostępny jest numer „OhMyGod” Vixena. To ostatnia pozycja ze „100% EP”, jednocześnie promująca długogrający album „Serce”. W MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż tego dwupłytowego wydawnictwa, które ukaże się w październiku

„100%” to 4. i ostatnia z zapowiedzianych na ten rok przez Vixena EP-ek. W zestawieniu z poprzednimi tegorocznymi krążkami jest on najbardziej zróżnicowany pod względem muzycznym. Emocją przewodnią towarzyszącą jego tworzeniu było zmieszanie. Premierowe „OhMyGod” dołączyło do wcześniejszych „Wyszliśmy na ludzi” oraz „Lucky” z gośc. udziałem Pokahontaz. Autorem bitu do najnowszego singla Vixena jest Faded Dollars. Realizacją wizualizacji do numeru zajęła się natomiast ekipa 3/4udgsLab.

Pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Serce-2CD-PRE-ORDER/949 zamawiać można dwupłytowy album Vixena zatytułowany „Serce”. Wydawnictwo zawierać będzie pozycje ze wszystkich tegorocznych EP-ek artysty poszerzone o zupełnie nowe utwory.

„OhMyGod” oraz pozostałe numery ze „100% EP” można też już znaleźć w większości serwisów z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/Vixen100EP.