Truth Hurts Lizzo najpopularniejszym utworem w Stanach Zjednoczonych!

Przebój Lizzo Truth Hurts” oficjalnie dotarł na szczyt notowania Billboard Hot 100,stając się pierwszym numerem 1 w karierze artystki.Jednocześnie Lizzo jest jedną z trzech raperek, którym udało się zdobyć najwyższą pozycję na liście z solowym utworem. Wcześniej dokonały tego Cardi B z „Bodak Yellow” oraz Lauryn Hill z „Doo Wop (That Thing)„.

Posłuchaj Lizzo „Truth Hurts”

Warto wspomnieć, że Lizzo zdetronizowała z pierwszej pozycji duet Shawna Mendesa i Camilii Cabello z utworem „Senorita” oraz wyprzedziła w notowaniu „Bad GuyBillieEilish czy „Old Town RoadLila Nasa

Singiel „Truth Hurts„, który w USA dwukrotnie pokrył się platyną, znalazł się na edycji deluxe debiutanckiej płyty Lizzo Cuz I Love You„. Album zadebiutował na 6. miejscu Billboard Top 200 i spędził 11 tygodni z rzędu w top 10 zestawienia.

Lizzo zaprezentowała swój hit „Truth Hurts” w wielu telewizyjnych programach, a ostatnio również na gali Video Music Awards, gdzie wykonała ponadto „Good As Hell„. Artystka dała też niezapomniany występ z „Truth Hurts” podczas tegorocznych BET Awards.

Zaledwie tydzień temu Lizzo opublikowała „Truth Hurts (Da Baby Remix)„, prezentując zremiksowaną wersję przeboju na festiwalu Made In America.

Swój debiutancki album „Cuz I Love You” promowała w wielu telewizyjnych programach, w tym „Ellen DeGeneres Show„, „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” czy „Jimmy Kimmel Live!„.

Lizzo była także obecna w innych mediach, takich jak magazyn „The New York Times„, „GQ„,  „Billboard„, „TIME„, „Entertainment Weekly” czy „Playboy„. Ponadto trafiła na okładki: „V Magazine„, „Allure„, „Essence” czy „Wysokich Obcasów„.