Ruszyła sprzedaż biletów na COMA SYMFONICZNIE – Poznań

coma symfonic 2015

Dziś ruszyła sprzedaż biletów na symfoniczny koncert Comy w Poznaniu.
Linki:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1487946-coma-symfonicznie.html
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/24428/coma-symfonicznie

BILETY DOSTĘPNE SĄ WYŁĄCZNIE W SYSTEMIE TICKETPRO.
Bilety są numerowane.
Są trzy kategorie cenowe.
Ze względu na ogromne zainteresowanie koncertem, sugerujemy podanie tej informacji jak najszybciej, bo ilość miejsc (szczególnie tych najlepszych) jest ograniczona.

COMA SYMFONICZNIE

COMA SYMFONICZNIE 


Poznań – 12.12.2015 – 
 MTP – Sala Ziemi ul. Głogowska 14
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 130zł, 150zł, 170zł, w dniu koncertu 140zł, 160zł,180zł,

Bilety do nabycia tylko z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro

https://www.facebook.com/events/1642698015947532/

Po sukcesie, jaki odniósł projekt COMA SYMFONICZNIE, mamy zaszczyt zaprosić na kolejną, wyjątkową odsłonę tego cyklu.
Już 12.12.2015 zespół COMA pojawi się w Poznaniu w towarzystwie Orkiestry Symfoników Gdańskich pod dyrekcją Andrzeja Szczypiorskiego.

Ponad dwugodzinne widowisko zabierze słuchaczy w wyjątkową podróż po dyskografii zespołu, prezentując najważniejsze utwory z dorobku Comy w aranżacjach z kilkudziesięcioosobowym składem Orkiestry. Podczas koncertu pojawią się numery doskonale znane fanom z wydawnictwa „Symfonicznie”, ale nie tylko.
Łódzki zespół,  z charyzmatycznym wokalistą Piotrem Roguckim,  powstał w roku 1998 roku i prędko zdobył sobie liczne grono fanów, stale powiększane przez kolejne płyty i trasy koncertowe. Coma zagrała na najważniejszych polskich festiwalach, dzieląc scenę m.in. z Pearl Jam, Linkin Park czy grupą Tool, jest też laureatem wielu nagród muzycznych na czele z Fryderykami i woodstockowskim Złotym Bączkiem. Płyta „Hipertrofia”, która w dniu premiery pokryła się platyną, osiągnęła status Podwójnej Platyny. Czerwony Album wydany w 2011 roku zyskał status Złotej Płyty w tydzień po premierze.
W roku 2013 muzycy z grupy Coma podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią earMusic/ Edel, która ma pod swoją opieką takich artystów jak: Deep Purple, Skunk Anansie, Marillion czy Europe. W efekcie tej współpracy narodził się anglojęzyczny krążek pod tytułem „Don’t set your dogs on me”, którego premiera odbyła się w lutym 2013.
Rockowe, energetyczne brzmienie Comy połączone z symfonicznymi aranżacjami zyskało uznanie fanów. Od czasu pojawienia się krążka, Coma przygotowała również aranżacje symfoniczne  nowych utworów z “Czerwonego albumu” oraz aranżacje starszych utworów znanych z trasy koncertowej “Power Off”. Symfoniczny koncert Comy tworzy niesamowite widowisko muzyczno-wizualne nie tylko dla fanów tego zespołu.
Orkiestra Symfoników Gdańskich założona została w 2004 roku. Tworzą ją wybitni muzycy, głównie absolwenci Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Są to profesjonalni muzycy na co dzień współpracujący z zespołami i innymi orkiestrami. Są laureatami wielu polskich i międzynarodowych konkursów, również solistami na wielu scenach. Orkiestra bierze czynny udział na scenie artystycznej Trójmiasta, jak również poza jego granicami.
W doskonały sposób wykonuje słynne dzieła muzyki symfonicznej i operowej takich kompozytorów jak: Strauss, Mozart, Beethoven, Rimski-Korsakow, Rossini, Bizet, Moniuszko, Kilar . Realizuje wiele projektów związanych z muzyką rozrywkową, które spotykają się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony krytyków, jak i słuchaczy.
Orkiestra występowała m.in. z Camille Miller, Robertem Chojnackim, Krzysztofem Kiliańskim, Bogdanem Grajkowskim, zespołami: ,,Charizma” – Szwecja, ,,Blenders”, ,,Harlem”.
Z symfonikami współpracują również znakomici dyrygenci, soliści i zespoły, m.in. Marcin Tomczak, Monika Fedyk – Klimaszewska, Jacek Szamański, Baltic Clarinet Quartet czy Symphonic Fusion.
W roku 2007 powstał projekt z zespołem Lady Pank, na który zostały napisane specjalne aranżacje przez Marcina Szczypiorskiego – I wiolonczelistę, wspaniałego muzyka i aranżera symfonicznego. Rok później podobny projekt powstał z zespołem „Coma”, który jest zdobywcą 3 Fryderyków w 2008 roku. Te dwa wielkie przedsięwzięcia odniosły wielki sukces na ogólnopolskiej scenie muzycznej.  Kolejny projekt to Czerwone Gitary Symfonicznie w 2013 roku. Płyta z tego wydarzenia ukaże się na jesieni 2015 r.

Wyróżnienia:
– złota płyta Coma Symfonicznie 2009,
– złota płyta Lady Pank Symfonicznie 2012,
– platynowa płyta Lady Pank Symfonicznie 2013.