Kamp! w Poznaniu już w listopadzie!

Kamp!

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na imprezę Brennnessel On Tour 2015: KAMP! + Oxford Drama. Muzyków zobaczyć będzie można 7 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Kamp! kończą aktualnie pracę nad nowym albumem, którego premiera planowana jest jeszcze w tym roku!

Wydana latem 2014 „Baltimore EP” była powrotem do krótkich form, od których zaczęła się wydawnicza działalność Kamp!. Materiał nagrany w Madrycie i wydany nakładem Cascine Records, amerykańskiego labelu specjalizującego się w alternatywnym popie, został ciepło przyjęty zarówno na zachodzie jak i na polskim rynku. Jednak jak dobry nie byłby każdy kolejny singiel czy utwór Kamp! – czego świadomi byli również muzycy – nie zastąpi on kolejnego longplaya.

 

Tomek, Michał i Radek pracują nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania. Jedynymi przeszkodami w realizowaniu planów studyjnych zespołu była działalność prowadzonej przez muzyków wytwórni Brennnessel, gra NBA2k15 oraz codzienne mecze koszykówki na przedstudyjnym parkingu. Muzycy zapowiadają, że nowy materiał będzie zaskakujący, bezkompromisowy i wart dyskusji.

 

Premiera krążka daje też pretekst nowej ogólnopolskiej trasie koncertowej –w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour, gdzie Kamp! towarzyszyć będzie zespół Oxford Drama. 

 

Wejściówki na koncert wkrótce trafią do sprzedaży. Dostępne będą na www.go-ahead.plwww.biletomat.plwww.eventim.plwww.ebilet.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

 Zapraszamy!