Charlie Puth powraca z nowym utworem I Warned Myself!

Wielokrotnie nominowany do Grammy, wyróżniany multiplatynowymi płytami wokalista, autor piosenek i producent – Charlie Puth – triumfalnie powraca z utworem „I Warned Myself„, któremu towarzyszy nakręcone przez Brendana Vaughana wideo. Nowy singiel łączy pulsujący bas z charakterystycznym falsetem Charliego oraz szczerym, śmiałym tekstem. Utwór, który Puth sam napisał i wyprodukował z Bennym Blanco, otwiera nowy rozdział w karierze jednego z najsławniejszych i najbardziej pożądanych twórców przebojów.I Warned Myself” to pierwsze wydawnictwo Charliego Putha od czasu nominowanego do Grammy, drugiego albumu „Voicenotes„. Płyta zadebiutowała na 4. miejscu notowania Billboard 200 i w USA pokryła się złotem zaledwie cztery dni po premierze. Utwory z płyty zostały odtworzone w serwisach streamingowych 3,2 miliarda razy, a najpopularniejsze z nich to: mający status poczwórnej platyny superprzebój „Attention„, platynowy How Long” oraz pokryte złotem single „The Way I Am” i „Done For Me„. Album promowany był podczas wyprzedanych koncertów w Ameryce Północnej i Azji.

Posłuchaj „I Warned Myself”

Kariera Putha eksplodowała w 2015 roku, kiedy wokalista, a także autor piosenek i producent, pojawił się gościnnie w nagraniu Wiza Khalify See You Again” (trzy nominacje do Grammy, nominacja do Złotego Globu). Piosenka z filmu „Szybcy i wściekli 7” okazała się jednym z największych przebojów dekady 12 tygodni spędziła na szczycie Billboard Hot 100, otrzymała w Stanach Zjednoczonych diamentowy status oraz ustanowiła rekord wśród najlepiej sprzedających się singli 2015 roku. Niedługo później Charlie Puth wydał swój debiutancki – jak się wkrótce okazało – platynowy album „Nine Track Mind„. W zestawie znalazły się multiplatynowe utwory „We Don’t Talk Anymore„, „One Call Away” i „Marvin Gaye„.

Kiedy stało się jasne, że Puth jest jednym z najbardziej pożądanych współpracowników, chętnie dzielił się swym talentem z takimi gwiazdami jak Katy Perry („Small Talk„), 5 Seconds of Summer („Easier„), Maroon 5 („Lips On You„) i Michael Bublé („Love You Anymore„).