Stratovarius: nowy klip „My Eternal Dream”!

image002-19

Zespół Stratovarius zaprezentował klip do utworu „My Eternal Dream”, który promuje nadchodzący krążek „Eternal”. Video można zobaczyć tutaj:

Reżyserem klipu jest Mariano Biasin. Poprzez niesamowite obrazy opowiada on o problemach współczesnego świata. W teledysku znalazły się także fragmenty występów zespołu w Argentynie i Finlandii.

 

„Eternal”, nowy studyjny album fińskiej grupy Stratovarius, ukaże się w Polsce 18 września. Płyta dostępna będzie na CD, w limitowanej wersji specjalnej CD+DVD zawierającej koncert z Japonii z Loud Park Festival 2013 oraz jako 2 LP.

 

Po świetnych występach na największych letnich festiwalach, takich jak Tuska Open Air (Finlandia), Wacken Open Air (Niemcy) i  Full Metal Cruise (Niemcy, Dania), Stratovarius rozpocznie jesienią klubową trasę koncertową. Grupa pojawi się również na dwóch koncertach w Polsce: 9 października w krakowskim klubie Fabryka, a dzień później w warszawskiej Progresji.

 

Album „Eternal” już zbiera świetne recenzje:

„Fani power metalu byliby głupcami gdyby nie posłuchali tego wydawnictwa. Świetne” (Powerplay UK,  9/10)

„Ten album jest świetny od początku do końca. Stratovarius odzyskał swoją siłę i moc” (Rock Hard Niemcy 8/10)

„Ciągle są królami symfonicznego power metalu” (Radio 3, Hiszpania)

„Stratovarius przygotowali coś, co przeszło nawet ich własne oczekiwania. Koniecznie kupcie to niesamowite wydawnictwo” (Infernal Masquerade USA, 92/100)