The Cinematic Orchestra, WhoMadeWho i plejada polskich gwiazd na Salt Wave Festival 23-24 sierpnia!

The Cinematic Orchestra, WhoMadeWho i znakomite polskie gwiazdy już wkrótce wystąpią na klimatycznym nadmorskim Salt Wave Festival w Jastarni. 23-24 sierpnia zapraszamy na Półwysep Helski na pierwszą edycję butikowego festiwalu! 

Salt Wave to festiwalowe pożegnanie lata w urokliwej przestrzeni niewielkiego lotniska nieopodal Jastarni. Z jednej strony zatoka, z drugiej Bałtyk, dwie sceny otoczone przez las i wodę. 23-24 sierpnia maniacy surfingu i kajta, plażowicze, fani frisbee i przede wszystkim miłośnicy dobrej muzyki spotkają się na Helu, by celebrować wspólnie ostatnie letnie dni, zaś relaks i emocje zapewnią im znakomici artyści: The Cinematic Orchestra, Fisz Emade Tworzywo, Jacob Banks, PRO8L3M, The Dumplings, BOKKA, Kamp!, WhoMadeWho, Rosalie., EABS, Kasia Lins, Kroki, Skarby, Oscar Jerome, AGIM oraz Flirtini. Uczestnicy wydarzenia będą też mogli skorzystać z oferty foodtrucków oraz atrakcji w strefie fashion. 

Organizatorem festiwalu jest agencja Good Taste.  Bilety na imprezę dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl, www.goingapp.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt https://saltwave.pl/