LESKI wystąpi w Starym Klasztorze!

leski

City Sounds zaprasza na pierwszy we Wrocławiu koncert nadziei polskiej sceny indie-pop.

LESKI wystąpi 21 października w klubie muzycznym Stary Klasztor z koncertem promującym swoją debiutancka płytę pt.” Sploty”.

Leski, to pseudonim artystyczny Pawła Leszoskiego – utalentowanego autora tekstów, kompozytora, wokalisty i gitarzysty.

Jego muzyka stawiana jest na półce z twórczością Bena Howarda czy Angusa Stone’a.

Piękne, wyszukane melodie i niepozwalające obojętnie przejść obok teksty sprawiają, że takie porównania nasuwają się same.Bez względu na to czy napiszesz Leski, Les ki, Les Ki czy też LESKI pamiętaj o tym, że Leski to pseudonim artystyczny nowego singer song-writera na polskiej scenie – Pawła Leszoskiego, który nie jest ani powiatem, ani zespołem, ani też francuskim rzeczownikiem.

To po prostu autor piosenek i człowiek z krwi i kości.

Wydana w maju EPka „Zaczyn“ wystarczyła by uwierzyła w niego jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej.

Jesienią 2014 roku Leski wystąpił jako support na wszystkich koncertach Edyty Bartosiewicz podczas trasy „Love & more…“. Ogromny sukces jakim było zaproszenie ze strony Edyty Bartosiewicz potwierdza przypuszczenia, iż debiutancki krążek „Sploty”, który wydał Warner Music Poland będzie jednym z najlepszych w tym roku.

Tuż przed koncertami z Edytą Bartosiewicz, Leski wystąpił z artystką amerykańskiej sceny dream pop – Lemolo. Wzajemna fascynacja swoją twórczością zaowocowała wspólną trasą koncertową w Polsce i w Europie.

21.10.15 godz.21.00 Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

City Sounds:

LESKI

bilety: 20 zł – przedsprzedaż w klubie i rezerwacje: bilety@o2.pl, 25 zł – w punktach sprzedaży i przed koncertem

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl, rezerwacje: bilety@o2.pl