Mark Lanegan na jedynym koncercie w Polsce!

Mark Lanegan Band

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny koncert Mark Lanegan Band w Polsce! Muzyka zobaczyć będzie można 17 sierpnia w poznańskim Centrum Kultury Zamek, w Sali Wielkiej.

 

Mark Lanegan to jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów na współczesnej rockowej scenie. Ma na swoim koncie współpracę z niezliczoną ilością ważnych artystów, śpiewał między innymi w grunge’owej legendzie, formacji Screaming Trees, działał w Mad Season, współpracował z Joshem Homme w Queens Of The Stone Age, wspólnie z Gregiem Dulli odpowiada za wiele piosenek The Twilight Singers oraz The Gutter Twins, ma na swoim koncie także wspólny projekt z Isobel Campbell.

Pod koniec ubiegłego roku ukazał się najnowszy album Mark Lanegan Band – „Phantom Radio”. Jeszcze przed premierą płyty muzyk zapowiadał, że materiał będzie mocno osadzony w brzmieniach lat 80. I faktycznie – wyraźnie słychać te inspiracje – elektronika i syntezatory są tu bardziej niż obecne. To połączenie laneganowego, bluesowo-grunge’owego klimatu z syntetycznymi brzmieniami świetnie się sprawdza.

 

O tym jak brzmi album na żywo będzie można się przekonać właśnie w Poznaniu.

 

Sprzedaż wejściówek na koncert ruszy jutro. Dostępne będą na stronach www.eventim.plwww.ebilet.plwww.biletomat.plwww.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Po szczegóły zapraszamy na www.go-ahead.pl.