Twenty Øne Piløts prezentują teledysk do The Hype ||-//

Twenty Øne Piløts opublikowali oficjalny teledysk do singla „The Hype„. Reżyserią zajęli się stali współpracownicy duetu – Andrew Donoho i Reel Bear Media. Wideo można znaleźć na oficjalnym kanale YouTube zespołu.  Klip do „The Hype” ukazuje się niedługo po tym, jak ogłoszono, że każdy utwór z krążka „Vessel” pokrył się w USA złotem, platyną bądź wielokrotną platyną. Ostatnim kawałkiem, który przekroczył złoty próg był „Truce„. 

Posłuchaj

Pochodzący z 2015 roku longplay „Blurryface” był pierwszym w cyfrowej erze, któremu w 2018 roku udało się takie osiągnięcie. Tym samym duet z Columbus w stanie Ohio jest pierwszym wykonawcą, którego dwa albumy osiągnęły taki status. Razem „Vessel” i „Blurryface” zgromadziły 8 miliardów streamów

Twenty Øne Piløts niedawno wypuścili subtelnie zaaranżowane nagranie „Cut My Lip (40.6782°N, 73.9442° W)” pochodzące z „Location Sessions” i będące następcą kawałka „Chlorine (19.4326° N, 99.1332° W)„.

Wcześniej zespół opublikował teledysk do singla „Chlorine”, który nakręcił Reel Bear Media. Numer pochodzi z albumu „Trench„, który wywołał niemałe zamieszanie, gdy ukazał się w październiku ubiegłego roku. Płyta pokryła się m. in. w Stanach Zjednoczonych i Polsce złotem. Tylko w pierwszym tygodniu rozeszła się w nakładzie 175 tysięcy egzemplarzy. Ponadto, „Trench„, który w tydzień po premierze miał 52 miliony streamów, był w USA najchętniej odsłuchiwanym w ciągu tygodnia rockowym albumem. Na całym świecie longplay zgromadził 110 milionów streamów, a także dotarł do top 5 list sprzedaży w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Norwegii, Szkocji i Szwecji oraz na 1. miejsce w Australii, Nowej Zelandii i Holandii
Z wydawnictwa pochodzi przebój „Jumpsuit” – najszybciej awansujący kawałek na liście „Alternative Songs” Billboardu, który zapewnił duetowi czwartą nominację do Grammy (w kategorii Najlepsza rockowa piosenka). W zestawie znalazły się ponadto numery „Nico And The Niners„, „Levitate„, czy „My Blood„.