Kolejne miasto na trasie POP UP TOUR Dawida Kwiatkowskiego W poniedziałek artysta zawita do Wrocławia

Dawid Kwiatkowski, w ramach promocji swojego najnowszego albumu „13 grzechów niczyich”, od kilku tygodni jest w trasie POP UP TOUR, w ramach której powstają otwarte przez jeden dzień specjalne sklepy z wyjątkowym merchem związanym z płytą. Za nami już trzy wydarzenia w ramach tego przedsięwzięcia. W Warszawie, Krakowie i Gdyni setki osób odwiedziły specjalnie przygotowane wnętrza zamienione w POP UP’y. Już w najbliższy poniedziałek trasa zawita do Wrocławia, gdzie w HotSpot Beach Bar będzie można spotkać się z artystą, zdobyć autograf i zakupić wyjątkowe produkty. W asortymencie znaleźć można koszulki, tanktopy, bluzy, opaski i wiele innych ciekawych artykułów. Wszystkie wymienione wyżej rzeczy dostępne są tylko podczas POP UP STORE TOUR, we Wrocławiu zadebiutuje również zupełnie nowy, niedostępny w poprzednich lokalizacjach produkt.

Zapraszamy do POP UP STORE  od godziny 13:13.
Szczegóły dotyczące wydarzenia

Najnowszym singlem promującym album „13 grzechów niczyich” jest utwór „Mordo”, do którego teledysk zrealizowała ekipa H D S C V M.

Limitowana edycja najnowszej płyty Dawida Kwiatkowskiego błyskawicznie wyprzedała się we wszystkich sklepach. Wersja sklepowa, do której poligrafię zaprojektował ceniony grafik Forin, wydana jest w niestandardowy sposób i naprawdę warto posiadać fizyczne wydanie w swojej kolekcji.

„13 grzechów niczyich” to pierwszy efekt współpracy Dawida Kwiatkowskiego i Warner Music Poland. Krążek ten jest pewnego rodzaju spowiedzią, którą tworzył przez ostatnie dwa lata z kilkoma producentami oraz kompozytorami z Polski, Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Historia powstawania albumu zapisana jest na dyktafonie Dawida. Artysta nagrywał dzień po dniu dziesiątki melodii, które wpadały mu do głowy, fragmenty tekstów czy rozmów (ich części usłyszycie w pojedynczych piosenkach). Nagrania wysyłane były grupie ponad dwudziestu osób pracujących nad albumem, które wspólnie z Dawidem „ubierały” jego emocje, przeplatając je ze swoimi doświadczeniami. Album zawiera czternaście różnych stylistycznie utworów. Trzynaście z nich ma wspólną cechę – grzech, który nie powinien nim być… Czy miłość, marzenia albo przyjaźń mogą prowadzić do zgubienia? Czy tylko złe cechy mogą być „grzechem”? Odpowiedzi szukajcie na płycie, która jest nowym otwarciem w karierze Dawida.  Czternasty utwór został nagrany na dyktafon równo pięć dni przed zamknięciem płyty. Czy znajdziesz odpowiedź, o której piosence mowa?

Zamów lub odsłuchaj album
„To różnorodny album, ale przez to wyjątkowo prawdziwy. Pisałem i nagrywałem to, co czuję w danym momencie i jak czuję. To podróż po różnych emocjach i tematach. Nie ma tu tabu ani sztucznych uśmiechów” – tak o swoim najnowszym dziele wypowiada się Dawid.