Impreza z okazji premiery płyty Bitaminy „Kwiaty i korzenie”

Mamy przyjemność zaprosić Was na imprezę z okazji premiery płyty Bitaminy „Kwiaty i Korzenie”.

To nie będzie koncert, ale… Rozsiądziemy się w przestrzeniach klubu Miłość i posłuchamy wspólnie nowej płyty, zbijemy piątki, pogadamy, a na koniec obejrzymy wspólnie film „Stacja”.

Nowy album Bitamny to podróż do przeszłości ukrytej głęboko w korzeniach, które mimo tego, że są niewidoczne, mają duży wpływ na to co się dzieje nad ziemią. Jedno wynika z drugiego i odwrotnie. Na płycie można znaleźć więcej pytań niż odpowiedzi. To tak jakby Bitamina wzięła całą swoją dyskografię i wrzuciła do jednego wora, chcąc zobaczyć, co po zamieszaniu z niego wypadnie.

Do współpracy zaproszony został Moo Latte, który skleił całość ogromną dawką swojej wrażliwości i talentu, dodając własne kompozycje. Po raz pierwszy w historii zespołu pojawiają się znamienici goście – Grubson i Jarecki. Więcej jest znanego z płyty “Listy Janusza” i koncertów – Piotra, który przemycając poetyckość scala w jedność przekaz z muzyką.

Pokaz specjalny filmu „Stacja”

„Stacja” to utrzymana w ironicznym tonie historia dwóch braci i ich chorego ojca, a także trzech bażantów, myśliwego, aptekarki, miejscowego macho, strzelby i sprawczyni niemałego zamieszania, czyli niebieskookiej Marioli. W rolach głównych wystąpili: Konrad Wosik, Marianna Zydek, Stanisław Cywka i Konrad Szymański, a także Roland Nowak i Jakub Ulewicz. W filmie wykorzystano muzykę Bitaminy, a z materiału filmowego zmontowano klip do utworu „Pytanie do niej”.