Eryk Waszczuk & Mario Szaban z The Voice ze wspólnym singlem

1 czerwca miała miejsce premiera wspólnego singla znanych z programu „The Voice” – Eryka Waszczuka i Mariusza Szabana.  „Zamień się ze mną na marzenia” to nowa wersja utworu nagranego w latach 80-tych przez Stanisława Soykę i Krzysztofa Antkowiaka, który w wersji live ukazał się na płycie „Dyskoteka Pana Jacka”.

– Ze względu na uniwersalny tekst piosenki, autorstwa Jacka Cygana, postanowiliśmy stworzyć własną jej wersję. Do udziału w nagraniach zaprosiliśmy znakomitych muzyków: Mariusza Szabana – uczestnika ostatniej edycji programu The Voice of Poland, na instrumentach klawiszowych zagrał Łukasz Kozera z zespołu Hengelo, a na saksofonie Marcin Kajper, który współpracuje na stałe z Rayem Wilsonem – byłym wokalistą legendarnej grupy Genesis – mówi Sebasian Płatek, manager Eryka Waszczuka.

Producentem utworu jest Szymon Folwarczny – którzy wyprodukował wszystkie dotychczasowe single Eryka, a wcześniej współpracował z takimi wykonawcami jak Monika Brodka czy Kamil Bednarek. Autorem okładki jest niezwykle utalentowana młoda grafik Marta Kuziów.
Eryk Waszczuk to pochodzący z Międzyrzeca Podlaskiego 13-letni wokalista, uczestnik pierwszej edycji programu telewizyjnego The Voice Kids, emitowanego na antenie TVP2. Eryk był członkiem drużyny Edyty Górniak. W programie odpadł na etapie  Bitew. Jego występ w „Przesłuchaniach w ciemno”, gdzie wykonał piosenkę „When A Man Loves a Woman” Michaela Boltona, w serwisie YouTube wyświetlono ponad 6 mln razy. 
Jest laureatem wielu konkursów muzycznych zarówno w kraju jak i za granicą.  Ukończył szkołę muzyczną pierwszego stopnia w Międzyrzecu Podlaskim. Występował w zespole Chwilka z Białej Podlaskiej. 
W czerwcu 2018 roku, wydał swój debiutancki singiel, którym był cover przeboju „One” z repertuaru grupy U2. Do utworu powstał teledysk, zrealizowany w Katowicach oraz w rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim. Klip emitowano na antenach telewizji ogólnopolskiej, regionalnych oraz lokalnych. Video zostało zauważone przez największe portale informacyjne w Polsce. W serwisie YouTube obejrzano go ponad 140 tysięcy razy. 
Po sukcesie „One” Eryk zmierzył się z przebojami duetu Marcus & Martinus – „Without You” (ponad 130 tys wyświetleń na YouTube) oraz „Mercy” Shawna Mendesa (ponad 40 tys odtworzeń na YouTube). 
W listopadzie ukazał się pierwszy autorski utwór Eryka. Piosenka zagościła na Liście Przebojów Polskiego Radia Dzieciom – i jest obecna nadal. 
Wszystkie utwory Eryka, dostępne są w sklepach z muzyką cyfrową.

Mario Szaban to wokalista, kompozytor, producent muzyczny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Jest pomysłodawcą i założycielem warszawskiego studia Sound and More. 
Na swoim koncie ma dwa albumy: „Pierwszy stopień” oraz „Second degree”. Współpracował z takimi artystami jak: Ewa Bem, Jacek Piskorz, Piotr Cugowski, Robert Kubiszyn, Kuba Badach czy Patricia Kazadi. Wyprodukował płytę Roberta Janowskiego pt. ,,Nieważkość”.  W zakończonej pod koniec 2018 roku dziewiątej edycji The Voice of Poland Mario wykonał znane standardy muzyki Rn’B i Pop: „Home” – Michaela Buble czy „End of The Road” z repertuaru Boyz II Men. Utwór End Of The Road doczekał się ponad 410 000 odsłon w serwisie YouTube. Kilka dni temu, ukazał się nowy singiel Mariusza zatytułowany „Wyprowadzam się z siebie” który jest zapowiedzią płyty 
„Pomiędzy niebem a ziemią „, którą artysta planuje wydać jesienią tego roku. Mariusz jest kompozytorem i producentem nagrania. Tekst do najnowszego singla napisał Mariuszowi Rafał Bryndal.