KABANOS promuje najnowszą płytę w Starym Klasztorze!

kabanos2

KABANOS wystąpi we Wrocławiu na rozpoczęcie nowego roku akademickiego!

3 października w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze zespół zagra koncert promujący najnowszą płytę pt. „Balonowy Album”. Nie zabraknie oczywiście starych, dobrze znanych publiczności hitów.

Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa powstała w 1997 roku w Piasecznie, z inicjatywy Zenka Kupatasy. Po raz pierwszy o Kabanosie zrobiło się głośno w 2000 roku za sprawą chałupniczych przeróbek rockmetalowych szlagierów z absurdalnymi, żulerskimi tekstami okraszonymi cytatami z filmów Stanisława Barei. Na przestrzeni lat zespół ewoluował zarówno muzycznie, jak i tekstowo, dla suchej, cienkiej, pomarszczonej kiełbasy bariery nie istnieją, ich niesamowity progres jest ewenementem na skalę światową. Zyskali sobie tłumy zwolenników dzięki regularnie wydawanym własnym sumptem płytom i coraz większymi, organizowanymi samodzielnie, trasami koncertowymi. Ich rosnąca popularność zaprowadziła ich na Przystanek Woodstock, na którym wystąpili trzykrotnie, na małej i dużej scenie oraz w Pokojowej Wiosce Kryszny. W 2013 roku otrzymali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę publiczności „Złoty Bączek”.

 

Mają na swoim koncie cztery studyjne albumy, a świeżo wydany piąty „Balonowy Album” promować będą  na wrocławskim koncercie.

Kabanos to:

Zenek Kupatasa – wokal

Lodzia Pindol – gitara rytmiczna

Ildefons Walikogut – bas

Mirek Łopata – gitara solowa

Witalis Witasroka – bębny

 

3.10.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

KABANOS

bilety: 35 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 40 zł – przedsprzedaż, 45 zł – w dniu koncertu

miejsca siedzące ( balkon) – 50 zł

 

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn  i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl,

rezerwacje: bilety@o2.pl