Jess Glynne i Jax Jones prezentują nowy singiel „One Touch”!

Zanim Jess Glynne rozpocznie swoją serię występów przed Spice Girls, utalentowana brytyjska artystka postanowiła podzielić się z fanami nowym singlem – „One Touch„! Tym razem do współpracy zaprosiła prawdziwego muzycznego geniusza – producenta Jaxa Jonesa.
 
Posłuchaj piosenki „One Touch”

„One Touch” to hipnotyzujący letni przebój, który artystka nagrała we współpracy z najpopularniejszym brytyjskim DJ-em! Jest nim Jax Jones – który zajmuje obecnie pierwsze miejsce na liście brytyjskich wykonawców muzyki tanecznej i jest jednym z najbardziej pożądanych producentów na świecie. Jego singiel  „You Don’t Know Me” feat. RAYE był nominowany do nagród Grammy i BRIT. Artysta ma na swoim koncie również takie hity jak: „Breathe” feat. Ina Wroldsen, „Instruction” z udziałem nominowanej do Grammy, multi-platynowej piosenkarki Demi Lovato & Stefflona Dona, „Ring Ring” z udziałem Mabel i rapera z Atlanty Rich The Kid, „Play” z Years & Years oraz „All Day And Night” feat. Martin Solveig i Madison Beer.

Już za kilka tygodni Jess wyruszy na swoją pierwszą trasę stadionową, grając przed Spice Girls. „One Touch” znajdzie się na jej setliście, razem z poprzednimi przebojowymi singlami artystki. Jess jest aktualnie jedyną brytyjską artystką, która zdobyła siedem #1 singli, a także dwa #1 albumy. Jess niezwykle umiejętnie komunikuje się z publicznością poprzez swoje piosenki, mówiąc prawdę na temat swoich zmartwień, miłości, rozczarowań, aspiracji i marzeń. To współczesna gwiazda młodego pokolenia, która bez wysiłku zaciera granicę między muzyką pop, soul, R&B i taneczną.