Pokahontaz z muzyczną niespodzianką na majówkę

fot.– Mateusz Szeliga, projekt– Kamil Bartosz

Na MaxFloRecTV trafił dziś (30.04) utwór zatytułowany „Lepiej późno niż nigdy”. Najnowsza propozycja Rahima i Fokusa to 3. zapowiedź albumu „REnesans”. Krążek dostępny jest w pre-orderze wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl. Premiera wydawnictwa już w czerwcu

Tuż przed długim weekendem majowym grupa Pokahontaz częstuje fanów nowym singlem. Numer „Lepiej późno niż nigdy” promuje nadchodzącą płytę „REnesans”. Za produkcję muzyczną zarówno dzisiejszej nowości, jak i całego albumu odpowiedzialny jest Magiera. Autorem animacji do utworu jest Koksny, natomiast zdjęcie okładkowe wykonał Mateusz Szeliga.


Pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Pokahontaz-Renesans-PREORDER/936 trwa przedsprzedaż 5. wspólnego krążka Rahima i Fokusa. Tylko Ci, którzy zamówią wersję pre-orderową płyty, mogą liczyć na wyjątkowe niespodzianki, które na razie pozostają tajemnicą. Wiadomo już natomiast, że na „REnesansie” znajdzie się 12 pozycji. W aż 8 utworach zaprezentują się goście. Dotychczas poznaliśmy 2 z nich – donGURALesko, który udzielił się w numerze „Średniowiecze” oraz Kleszcza. Wkrótce ujawnieni zostaną kolejni zaproszeni do współpracy artyści.

Jak zapowiada grupa, dzisiejszy singiel jest rozgrzewką przed serią nowych teledysków, które niebawem pojawią się na kanale wydawnictwa (by nie przegapić żadnej nowości, ustaw powiadomienie, klikając w dzwoneczek: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1).

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)