Deep Purple – bilety i pakiety VIP już w sprzedaży!

Wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple trwa nadal, zespół wystąpi w Polsce 3 grudnia w TAURON Arena Kraków! Bilety są już do nabycia! Zespół przygotował także specjalną niespodziankę dla fanów i udostępnił  Meet and Greet VIP pakiet! Informacje na temat warunków i sprzedaży tego pakietu znaleźć można na stronie WWW.VIPSHOWTIX.COM albo www.deeppurple.com.  (Uwaga! Bilet na pakiet VIP ważny jest wraz z biletem na koncert zakupionym w punktach sprzedaży).

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Stojące kat. 1 (płyta) – 210 / 230 zł

Stojące kat. 2 (Golden Circle) – 350 / 370 zł

Siedzące kat. 1 – 295 / 315 zł

Siedzące kat. 2 – 250 / 270 zł

Siedzące kat. 3 – 190 / 210 zł

Bilety już w sprzedaży na stronach: shop.metalmind.com.pl (kolekcjonerskie) www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl

Metal Mind Productions zaprasza:

Deep Purple

LIVE IN CONCERT

+ support

03.12.2019 – TAURON Arena Kraków

Otwarcie bram: 18:30

Start: 20:00

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór „Smoke On The Water’ znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.

Dyskografię grupy zamyka album,”inFinite”, który ukazał się w kwietniu 2017 roku.  Po wydaniu tej płyty zespół wyruszył w trasę koncertową „The Long Goodbye Tour”, w ramach której grupa dała trzy, niezwykle entuzjastycznie przyjęte koncerty w Polsce. I chociaż była to pożegnalna trasa zespołu, to czasem trudno jest się tak po prostu pożegnać i wielka muzyczna podróż pod znakiem Deep Purple nie dobiegła końca. Już 3 grudnia w TAURON Arena Kraków fani Deep Purple będą mogli na żywo doświadczyć koncertowej magii legendy rocka, zapraszamy!

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl