Olga Bończyk prezentuje utwór „Więcej Niż Kochanek”

Piosenka “Więcej Niż Kochanek” jest wynikiem połączenia muzycznej wrażliwości wokalistki i aktorki Olgi Bończyk z kompozytorem oraz producentem muzycznym –  Adamem Abramkiem. Autorami tej kompozycji są Adam Abramek [muzyka] oraz Igor Jaszczuk [słowa].

Klip do utworu „Więcej Niż Kochanek” można zobaczyć tutaj: Chillout-owo wykonana bossanova w piękny,  poetycki sposób opowiada o uczuciowej relacji dojrzałej kobiety i o tym jakie emocjonalne wyzwania towarzyszą takiemu związkowi.

W nagraniu partii instrumentalnych wzięli również udział muzycy amerykańscy: George Hazelrigg, Geoff Hazelrigg i John O’Reilly Jr , a same nagrania odbyły się w większości w Stanach Zjednoczonych. 
Piosenka „Więcej niż kochanek” to pierwszy krok do czwartego albumu Olgi. Pomimo, iż jej zawodowe życie to zazwyczaj gonitwa pomiędzy teatrem, planem filmowym a studiem nagraniowym (nagrania audiobooków, dubbing) to Artystka ma świadomość, iż niektóre jej projekty muszą dziać się w innym, swoim tempie.
Bez presji czasu powstają więc kolejne utwory na kolejny album, który ukaże się….kiedyś się ukaże. Bo artystyczna intuicja Olgi, zawsze podpowiada jej że wszystko ma swój czas.
Teraz czas na piosenkę „Więcej niż kochanek”
„WIĘCEJ NIŻ KOCHANEK”

muzyka: Adam Abramek
słowa: Igor Jaszczuk
Olga Bończyk- wokal, chórki
Adam Abramek- instrumenty klawiszowe, realizacja nagrań, miks
George Hazelrigg- fortepian, organyHammonda.
GeoffHazelrigg- kontrabas.
John O’Reilly Jr – perkusja, instrumentyperkusyjne
Dale Becker- mastering w Becker Mastering Studio
Produkcja Muzyczna: Adam Abramek
Nagrano w: Boom Crash Drum Tracks Studio/Hazelrigg Bros Studio/Ereased Tapes Working Space
Wydawca: ARTMUSIC OLGA BOŃCZYK