Nowy projekt uczestników Must Be The Music! Sweetie And The Boys z debiutanckim teledyskiem w sieci!

Uczestnicy m.in. 6 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka, a także byli członkowie takich zespołów jak Terra Bite, Loa Karma czy Honker  powołali do życia nowy projekt, na czele którego stanęła filigranowa wokalistka z bardzo mocnym głosem.


Utwór „Zaczekanie” to debiutancki numer projektu Sweetie and The Boys – pop-rockowej formacji, w której za mikrofonem stanęła znana z mocnego, rockowego głosu w stylu Agnieszki Chylińskiej czy Kasi Nosowskiej Ola Trojniarz, która wcześniej zasilała szeregi rockowej ekipy „Znikający Punkt„.  na gitarze usłyszymy Tomka Malinowskiego, udzielającego się m.in. w blues-rockowym „Honker„, a na perkusji zasiada Michał „Kojot” Kolasiński, którego poprzedni skład- Terra Bite – mogliśmy oglądać w półfinałach 6 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka.

Teledysk zapowiada płytę, nad którą aktualnie pracują muzycy, a produkcją zajmuje się basista ekipy – Damian Trojniarz. Pomimo debiutu w tym składzie, wszyscy muzycy mają za sobą bardzo wiele koncertów  i spore doświadczenie.


„Każdy z nas jest trochę z innej bajki, ale wszyscy lubimy dobrą, koncertową muzykę. Od wokalistek często oczekuje się cukierkowego głosiku i śpiewania o bzdurach. Zupełnie nie interesuje mnie ta droga” – śmiało przyznaje 26-letnia frontmanka kapeli.


Sweetie And The Boys rozpocznie sezon koncertowy na przełomie kwietnia i maja występem w rodzinnym Kędzierzynie-Koźlu na festiwalu Koz All Music Festival. Muzycy zapowiadają debiutancką płytę jeszcze w tym roku.

Link do Fanpage na Facebook —> https://www.facebook.com/sweetieatb/