Bazzi powraca z nowym singlem Paradise!

-letni libańsko-amerykański fenomen r&b/pop Bazzi wydał właśnie oficjalną kontynuację jego hitów „Mine” i „Beautiful”. „Paradise” towarzyszy czarujący teledysk, nakręcony w Meksyku w reżyserii Bon Duke. Utwór oddaje stan umysłu dwóch młodych kochanków, którzy odkrywają błogość w swoich ramionach, niezależnie od lokalizacji geograficznej. 

Nie chodzi o lokalizację czy wakacje, tylko o przedstawienie uczucia raju (‘Paradise’), które może istnieć wszędzie,” mówi Bazzi.Paradise” depta po piętach wielowymiarowemu utworowi “Caught In The Fire” Bazziego, który został wydany wcześniej w tym tygodniu. Piosenka ukazuje ewolucję artysty, zarówno muzycznie jak i społecznie/politycznie. W utworze Bazzi śpiewa „pozwoliliśmy rasistowskiemu pomarańczowemu człowiekowi być prezydentem…” i jest głosem naszego młodego pokolenia, mówiąc „zostaliśmy złapani w ogień… straciliśmy wszelką chęć… jesteśmy pokonani i smutni. Modlę się, żebyśmy się od siebie uratowali, bo nikt tego za nas nie zrobi”.

Caught In The Fire’ to bardzo ważny dla mnie utwór, nie tylko jako dla artysty, lecz jako człowieka” mówi Bazzi. „Czułem złość i frustrację z powodu wielu rzeczy na świecie, a ta piosenka pozwoliła mi  się od nich uwolnić. W tekście da się odczuć gniew, ale również moją wrażliwą, miękką stronę, która jest tak naprawdę źródłem tego całego bólu”.

Bazzi, nominowany do MTV Video Music Award 2019 za “Best New Artist” (Najlepszy Nowy Artysta), ma zaplanowane wiele występów na żywo i festiwali, w tym debiutanckie występy na Coachella Valley Music & Arts Festival w Indio.

Podwójne wydawnictwo Bazziego z tego tygodnia jest jego pierwszą solową muzyką od czasów debiutanckiego albumu COSMIC. Album, który aktualnie może pochwalić się dwoma milardami streamów na całym świecie, okazał się globalnym sukcesem po swojej premierze w zeszłym roku, między innymi dzięki jego hitom „Mine” i „Beautiful”. 

Potrójnie platynowy “Mine” był prawdziwą popową sensacją, zdobywając 1 miejsce w CHR/Top 40, a także top 3 w Rythmic i 11 miejsce na liście “Hot 100” Billboardu. Singiel, określony przez Billboard jako jeden z „50 Najlepszych Piosenek 2018 (Póki Co)” (“50 Best Songs of 2018 (So Far)”), zdobył też 13 miejsce wśród najczęściej odtwarzanych utworów tego roku.

Mine”, który póki co ma ponad 990M streamów globalnie, zdobył pierwsze miejsce na liście „Pop Streaming” Apple Music i „Global Top 100Shazam, a także wszedł do top 5 ogólnej listy „Global Top 50” Spotify. Singiel rzeczywiście okazał się światowym faworytem, zdobywając podwójną platynę w Australii, potrójną platynę w Kanadzie i platynę w Nowej Zelandii i Szwecji. 

Beautiful (Ft. Camila Cabello)“ jest kolejnym hitem w top 40 na liście “Hot 100” Billboardu, który zdobył podwojną platynę w Stanach Zjednoczonych, a także w Australii i Kanadzie. Utworowi towarzyszy spektakularne, wizualne video, które obecnie ma ponad 103 milionów wyświetleń.