Alicia Vikander w teledysku The National Jedyny koncert zespołu w Polsce w listopadzie

Grupa The National opublikowała nowy utwór zatytułowany „Light Years” zapowiadający album „I Am Easy to Find”. W teledysku do piosenki możemy zobaczyć laureatkę Oscara Alicię Vikander. Kawałek usłyszymy na żywo 25 listopada podczas jedynego koncertu zespołu w hali COS Torwar w Warszawie.

W teledysku do „Light Years” wykorzystano fragmenty krótkometrażowego filmu The National, który ukaże się 17 maja, w dniu premiery płyty „I Am Easy To Find”. Obraz wyreżyserował nominowany do Oscara Mike Mills („Debiutanci”, „Kobiety i XX wiek”), natomiast główną rolę zagrała w nim laureatka Oscara Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex Machina”, „Tulipanowa gorączka”). Video można zobaczyć pod tym adresem:W ramach promocji albumu „I Am Easy To Find” The National wystąpią 25 listpada w hali COS Torwar w Warszawie. Bilety dostępne są za pośrednictwem:


eBilet: http://bit.ly/BiletTheNational-eBilet
GoOut: http://bit.ly/BiletTheNational-GoOut
sieci sprzedaży Empik: http://bit.ly/BiletTheNational-Empik
Going: http://bit.ly/BiletTheNational-Going

Ceny biletów:
Płyta: 165 zł
Siedzące kat.1: 205 zł
Siedzące kat.2: 165 zł

Zespół The National za pośrednictwem organizacji PLUS1 przekazuje 5zł z każdego sprzedanego biletu na wybrany szczytny cel. Więcej informacji na stronie: www.plus1.org

The National przez lata ugruntowali sobie czołową pozycję na światowym rynku muzycznym. Dziś wyprzedają koncerty na najbardziej prestiżowych halach i pojawiają się jako headlinerzy na największych festiwalach. Zespół  tworzą niezmiennie Matt Berninger (wokal), bracia: Aaron (gitara, bas, klawisze) i Bryce Dessner (gitara, klawisze) oraz Scott (bas, gitara) i Bryan Devendorf (perkusja). The National wystąpią 25 listopada na hali COS Torwar, by obok uwielbianych przez fanów utworów zaprezentować zupełnie nowy materiał.

„I Am Easy To Find” to już ósmy krążek zespołu The National. Wcześniejszy, wydany w 2017 roku album „Sleep Well Beast” został nagrodzony statuetką Grammy. Zapowiadana na 17 maja płyta „I Am Easy To Find” powstawała głównie w Long Pond Studio w Hudson Valley w stanie Nowy Jork. Dodatkowo nagrania odbyły się m.in. w Paryżu, Berlinie, Cincinnati, Austin, Dublinie i Nowym Jorku. Na płycie gościnnie usłyszymy Sharon Van Etten, Brooklyn Youth Chorus, Lisę Hannigan, Minę Tindle i innych. Wcześniej poznaliśmy promujący wydawnictwo singiel „You Had Your Soul With You”.

Od swojego pierwszego występu w Polsce w ramach OFF Festivalu w 2009 roku, The National są najbardziej pożądanym koncertowo zespołem w naszym kraju. Na przestrzeni lat grupa wystąpiła m.in. na festiwalu Open’er oraz na kilku koncertach klubowych, w tym w warszawskiej Stodole. Zaplanowany na 25 listopada koncert w COS Torwar będzie do tej pory największym występem halowym zespołu w naszym kraju.