twenty one pilots, Ava Max i Robin Schulz łączą siły! Posłuchaj odświeżonej wersji CHLORINE!

Zespół twenty one pilots po rewelacyjnej europejskiej części trasy „The Bandito Tour” postanowił wziąć na warsztat swój ostatni singiel „Chlorine” i wydać go w zupełnie nowej odsłonie. Do współpracy zaprosili najgorętsze nazwiska ostatnich kilku miesięcy: Avę Max, autorkę hitu „Sweet But Psycho” oraz Robina Schulza – DJ’a, który aktualnie podbija listy przebojów utworem „Speechless”.

POSŁUCHAJ ODŚWIEŻONEJ WERSJI „CHLORINE”

Ten chwytliwy, świeży remix prezentuje zupełnie nowe oblicze zespołu, o czym otwarcie mówi Tyler Joseph – wokalista twenty one pilots.

„Byliśmy bardzo podekscytowani współpracą z Avą i Robinem. Nigdy jeszcze nie podjęliśmy się takiego projektu. Obawialiśmy się z Joshem, czy „Chlorine” sprawdzi się w takim wydaniu. Finalna wersja przeszła jednak nasze najśmielsze oczekiwania. Ava i Robin poradzili sobie znakomicie w interpretacji naszego utworu, a ich charyzma oraz talent muzyczny jest słyszalny od pierwszej sekundy piosenki.. Współpraca z nimi to dla nas zaszczyt i mamy nadzieję, że w przyszłości ponownie połączymy siły..”.
Ava Max, choć jest w trakcie promocji swojego singla „So Am I” (aktualnie #2 na polskim Shazamie!) gdy tylko dostała wiadomość z możliwością współpracy, zgodziła się bez wahania. Jej wyjątkowa barwa głosu w połączeniu z instrumentalistyką duetu z Ohio to kolejny rozdział w drodze na szczyt amerykańskiej artystki, która na swoim koncie miała już kolaboracje z Davidem Guettą czy Jasonem Derulo.

W środowisku dziennikarzy radiowych istnieje teoria, że Robin Schulz czegokolwiek nie dotknie, to zamienia w radiowy hit. Nie sposób się z tym nie zgodzić. Jego wersja „Prayer in C” czy remakeutworu „Suga Suga” („Sugar”) nuciła cała Europa!
Czy remix „Chlorine” odniesie równie spektakularny sukces?