Ania Karwan Rework – trwa konkurs dla producentów

15 lutego ukazał się debiutancki album Ani Karwan, zatytułowany po prostu „Ania Karwan”. Album jeszcze przed oficjalną premierą trafił na listę bestsellerów Empiku, a single doczekały się wielomilionowych odsłon na YouTube. Teraz artystka oddaje swój najnowszy singiel w ręce producentów. Na portalu 2track trwa konkurs na nową wersję utworu „Czarny Świt”.

Konkurs trwa do 4 kwietnia i polega na stworzeniu nowej wersji instrumentalnej piosenki do wokalu artystki, który musi pozostać w niezmienionej formie. Odbywa się za pośrednictwem portalu 2track.pro, zrzeszającego ponad 13 000 muzyków i producentów z kilkudziesięciu krajów.

Nagrodami w konkursie są:
klawiatura NATIVE INSTRUMENTS KOMPLETE KONTROL M32*, CD artystki, bluza z kolekcji merchu Ani Karwan oraz subskrypcja TIDAL.

Ania Karwan szerszej publiczności znana jest z VII edycji programu „The Voice Of Poland” z 2016 roku,w którym dotarła do finału i została okrzyknięta wschodzącą divą polskiej sceny muzycznej. Jej debiutancki album, zatytułowany „Ania Karwan” ukazał się nakładem 2trackrecords
15 lutego 2019 roku.
„Czarny Świt” był drugim singlem zwiastującym wydawnictwo.

Od początku istnienia portalu 2track, za jego pośrednictwem powstało kilkaset nowych wersji utworów czołowych polskich artystów, m.in. zespołów: Hey, LemON, The Dumplings, BOKKA, Kroki oraz: Krzysztofa Zalewskiego, Darii Zawiałow, Kayah  i  Bregovica, Pauliny Przybysz, Natalii Nykieli wielu innych.

*Sponsor nagrody: Mega Music – wyłączny dystrybutor Native Instruments w Polsce 

Szczegóły konkursu na

www.2track.pro